Ukradli Angelina Jolie a Brad Pitt jedno ze svých dětí?

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Angelina Jolie Brad Pitt
Zdroj: Shutterstock

Brad a Angelina mají celkem šest dětí. Tři vlastní a tři adoptované. A i když se už v roce 2019 rozvedli, stále se šíří spekulace o tom, jak přišli ke svému synovi Maddoxovi, kterého si Angelina přivezla z Kambodže a kterému je dnes už 19 let. Ukradla ho jeho biologickým rodičům? Blesk ví, za kolik ho údajně měla koupit.

Ukradli své dítě?

Herečka Angelina Jolie a její bývalý manžel Brad Pitt čelí podvratným teoriím, že „ukradli“ svého nejstaršího syna Maddoxe jeho biologickým rodičům.

Vyplývá to z nového dokumentárního filmu s názvem Ukradené děti. Ten se zabývá ohýbatelnými zákony adopce dětí v Kambodžském království.

Angelina adoptovala v roce 2002 malého sedmiměsíčního kambodžského chlapce Maddoxe, kterému je dnes již devatenáct let.

Již zmíněný dokument poukazuje na otázku, zda k osvojení nejstaršího potomka došlo legálně. Informoval o tom list The Sun.

Za adopcí stojí neetické jednání

Stovky amerických párů si k osvojení dětí z asijských rozvojových zemí najaly právničku Laurynu Galindovou. Pravděpodobně si však neuvědomovaly její nejspíš neetické jednání.

To spočívalo v klamání chudých lidí, ze kterých mámila souhlas k adopci jejich dětí. Alespoň to vyplývá z uvedeného dokumentu.

Je tedy možné, že jednou z těch, kteří získali své adoptované děti neeticky a vlastně je jejich biologickým rodičům odcizili, byla i Angelina.

100 dolarů za kus

Experti se domnívají, že praví rodiče, které dostala právnička Galindová do zoufalé situace, mohli prodat své dítě za směšných 100 dolarů.

O této teorii způsobu adopce hollywoodského, dnes již rozvedeného páru se již mluvilo. Angelina vždy reagovala stejně. Několikrát již tyto spekulace vyvrátila a trvala si na svém, že by matce nikdy dítě nesebrala.

Zdroj: Blesk

Autor: Julie BordášováSouvisející články