Zemřela dcera Elvise Presleyho. Smrt Lisy Marie Presley dávají někteří do souvislosti s očkováním proti covidu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lisa marie presley
Zdroj: Profimedia

Ve věku 54 let ve čtvrtek zemřela americká zpěvačka Lisa Marie Presley. O smrti jediné dcery rokenrolové legendy Elvise Presleyho informovala její matka Priscilla. Příčinou smrti byla podle všeho zástava srdce, se kterou byla zpěvačka převezena do nemocnice.

„S těžkým srdcem se musím podělit o tuto zdrcující zprávu, která se týká mé dcery Lisy,“ napsala v prohlášení Priscilla Presley. „Byla to ta nejodvážnější žena, kterou jsem znala,“ dodala s tím, že před smrtí bojovala její dcera se zdravotními problémy.

Zároveň matka slavné hudebnice požádala, aby k jejich ztrátě fanoušci i média přistupovali citlivě a aby nechali rodinu truchlit v soukromí. Přislíbila, že jakmile to bude možné, k celé události se vyjádří, teď je ale bolest příliš silná.

Po zástavě srdce

Lisa Marie Presley byla podle serveru TMZ ve čtvrtek v odpoledních hodinách převezena do nemocnice poté, co ji v jejím domě objevila hospodyně. Ta ihned zavolala záchrannou službu. Při příjezdu na místo údajně zpěvačka ještě žila. Bohužel v nemocnici pak zemřela.

„Moje milovaná dcera Lisa byla převezena do nemocnice. Dostává se jí té nejlepší péče. Prosím, modlete se za její zdraví. Žádám vás o to jako člen její rodiny. Děkujeme za všechny modlitby a zároveň žádáme v tento těžký čas o soukromí,“ uvedla jen pár hodin před smrtí dcery na instagramu herečka Priscilla Presley.

Někteří viní očkování

„Lisa přežila svého otce, který zemřel ve věku 42 let, ale také babičku. Oba přitom zemřeli na zástavu srdce. Zdá se, že je toto prokletí v rodině Presleyových dědičné,“ napsal uživatel Scott Jalbert. Podle jeho slov lidé až příliš viní vakcínu proti covidu.

Mnoho fanoušků se totiž ptá, zda nemohla být zástava srdce vedlejším účinkem očkování proti této nemoci. Pro to ale nejsou žádné důkazy.

„Všem idiotům, kteří říkají, že Lisa Marie Presley utrpěla zástavu srdce po očkování: srdeční onemocnění je hlavní příčinou úmrtí žen v USA. Ačkoli je někdy považováno za mužskou nemoc, každý rok na srdeční onemocnění zemře téměř tolik žen jako mužů,“ uzavírá pak další sledující.

Zdroj: The Guardian, TMZ, Twitter

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články