Honza Musil se pochlubil fotkou s dcerami. Díky nim je čtyřnásobným dědečkem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jan Musil
Zdroj: Nextfoto

Honza Musil sice žije už nějaký ten čas se svým partnerem, ze svého vztahu s bývalou ženou má ale dvě dcery. A s těmi udržuje skvělé vztahy. Na sociální síti Instagram napsal, jak moc mu na Lucii a Veronice záleží, a připomněl lidem, aby nezapomínali lásku svým dětem občas projevovat.

Musil byl ke své ženě ohledně své orientace upřímný. Už v době, kdy se jim narodila druhá dcera, věděla jeho manželka, že bude hledat štěstí v jiné náruči.

Díky tomu, že s ní o všem mluvil, rozešli se v dobrém a zůstali přáteli. A i proto ho ve všem respektují také jeho dcery.

Milující otec

Musil se na svém instagramu pochlubil s fotkou, na které je společně s dcerami. „Holky moje. Lásky moje. Starší Lucie a mladší Veronika. Jsou to krásné bytosti, obě dvě jsou dvojnásobné maminky. Jedna má dvě holčičky a druhá dva chlapečky,“ popsal své dcery Jan.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Podle Musila je na dětech nejlépe vidět, jak čas letí. Moderátor v příspěvku připomíná, že je důležité občas svým blízkým říci, že je máme rádi, že nám na nich záleží. Pohladit je po vlasech, obejmout je a potěšit svou přítomností.

Otce ve všem respektují

Starší Lucie má vystudovanou uměleckou školu, mladší Veronika je učitelkou v mateřské škole. Stejně tak, jako projevuje Jan lásku svým dcerám, milují také ony jeho. O tátovi mluví vždy jen velmi hezky.

„Tátovy partnery jsme vždycky hned přijaly – i když některé jen na chvilku,“ řekla Lucie se smíchem v rozhovoru pro iDNES.

„S žádným partnerem jsem neměla problém a většina z nich se stala součástí naší rodiny. Pro mě je nejdůležitější, aby byl táta šťastný, ať už s partnerem, nebo bez něj. Ale vzhledem k tomu, že bydlí poměrně daleko, jsem radši, když vím, že není na všechno sám,“ doplnila ji Veronika.

Moderátor je šťastný, že se svými dcerami takto vychází. I díky tomu si užívá celkem už čtyř vnoučat. Jako dědeček je prý skvělý a se všemi dětmi tráví čas velmi rád. Stejně tak i jeho partner, kterého rodina přijala s otevřenou náručí.

Zdroj: OnlyU, Instagram, iDNES

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články