Česka v Bratislavě zadržela lupiče oráním sexem. „Seberte ho, už nemůžu,“ údajně pronesla po příjezdu policie

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
policie slovensko
Zdroj: Iosif Gromadko / Shutterstock.com

Kuriózní situace se ve středu odehrála na bratislavské benzínové pumpě. Šestatřicetileté Češce se tam orálním sexem podařilo zadržet čtyřiadvacetiletého Srba, který čerpací stanici přepadl, až do příjezdu policie, která o tom informovala na facebooku.


Podle policie muž vtrhl k pokladně a požadoval peníze. Na zaměstnance pak dokonce fyzicky zaútočil a udeřil mu několik ran pěstí.

Tomu se však naštěstí podařilo utéct a lupiče uvnitř prostoru zamknout. Když pak přijela přivolaná policejní hlídka, zjistila v jedné místnosti nejen podezřelého muže ale i „mladou ženu, která mu poskytovala sexuální služby“.

Policie však neupřesnila, kde se tam žena, která muže do příchodu policistů orálním sexem zdržela, vzala.

„Seberte ho, už nemůžu“

Oznámila však, že se muž nechtěl nechat zadržet, a tak byla nucena využít donucovacích prostředků. „Pachatel byl eskortován na příslušné policejní oddělení, kde s ním byly vykonané potřebné úkony,“ dodala Policie SR – Bratislavský kraj na svém facebookovém účtu.

Napadený zaměstnanec benzínky byl převezen do příslušné nemocnice k ošetření. Od pachatele předtím obdržel několik ran do obličeje.

Podle televize Joj byla mladá žena Češka. Při příjezdu policejní hlídky měla podle televize údajně pronést „seberte ho, už nemůžu“. Jak se žena dovnitř dostala a co ji k činu donutilo, zatím není jasné.

Známí i v Británii

Situací na benzínové pumpě u Panonské cesty se na internetu baví Slováci i Češi. Informaci sdílelo již několik médií.

Aktualita však dolétla až přes Lamanšský průliv, kde informaci od serveru Novinky.sk převzal jeden z největších tamních bulvárních deníků The Sun. „Žena orálním sexem na čerpací stanici držela ozbrojeného zloděje až do příjezdu policie a jeho zatčení,“ zněl titulek.

Autor: Petr HejčlSouvisející články