Frühlingová se přiznala k něčemu, za co byste svoji ženu nepochválili. Kdy tenhle bizarní trend skončí?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Eva Fruhlingova
Zdroj: Profimedia

Když spolu dva lidé žijí v dlouholetém vztahu, dříve nebo později může dojít k tomu, že ať toho druhého milujete sebevíc, zatoužíte po fyzickém kontaktu s někým jiným. To vede ke ztrátě důvěry, zlomenému srdci a kolikrát i k rozvratu rodiny. Iva Frühlingová přišla na to, jak tomu předejít.

Zpěvačka a rebelka Iva Frühlingová vydala novou píseň s názvem Moralisté, ve které poukazuje na to, co se děje v dlouhodobých vztazích.

Frühlingová přiznává polyamorii

„Pravda bývá relativní. Doba dýchá produktivní. Zlatou klec chtíč neuklidní. S výčitkami usínat. V rodinných kruzích. Na mrtvých růžích. Potřeby lidské je schůdnější krást.“ Text písně ukazuje Ivin přístup k partnerskému vztahu.

Nepřímo se v něm přiznává k polyamorii. Ta by se dala volně přeložit jako mnoholáska. Polyamoristé zastávají názor, že je možné žít v několika milostných vztazích současně. Ovšem za vědomí všech zúčastněných.

Na věrnost nevěří

Sama Iva totiž nevěří, že je možné být věrný po dobu dvaceti, třiceti nebo padesáti let v jednom a tom samém vztahu.

„Aby se předešlo situacím typu tajné dopisování, schovávání se, vypínání mobilu a podobně, řekli jsme si doma, že si to prostě rovnou řekneme a nemusíme řešit podobná dramata,“ vysvětluje zpěvačka pro iDNES.

Ona sama tedy má od manžela povoleno mít milence a stejně tak i její manžel může mít vedle manželství s Ivou bokovky.

Zakázané ovoce chutná nejlépe

Zpěvačka ale také přiznává, že od té doby, co to mají povolené, zase tak moc se jim do toho nechce. Zakázané ovoce totiž chutná nejlépe a na nevěrách bývá většinou to nejvíc vzrušující právě schovávání a tajemství.

Je to o tom najít někoho se stejným pohledem na věc. Asi ne každý člověk vám takovou nabídku polyamorního vztahu s nadšením odkývá.

Se současným partnerem zpočátku také žili v monogamním vztahu, ale ani jednomu to nevyhovovalo. Je vzácné, když se dva lidé na tomto přístupu shodnou. Předejdou tak zbytečným hádkám a dramatům.

Iva Frühlingová byla provdaná za zpěváka skupiny Kryštof Richarda Krajča. Po půl roce však šli nadobro od sebe. Nyní je v manželství s mužem, s nímž se tajně vzali v roce 2014 a mají spolu syna Adama.

Autor: Julie BordášováSouvisející články