Američanka měla svého syna zabít, schovávat pod špinavým prádlem a zneužívat. Zřejmě na to nebyla sama

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
smrt telo mrtvola
Zdroj: Profimedia

V Ohiu obvinila policie ženu z napadení a vraždy jejího dospívajícího syna. Podle policie ho měla několik měsíců ukrývat v jeho ložnici. Mrtvé tělo mělo být i zneužito. S informací o případu přišla tamní stanice FOX 189.

Tělo devatenáctiletého Dominica Allena našla policie u matky Kenyi Stallworthové v Cincinnati, kde žila s manželem Robertem Robbem. Mladík byl pohřešovaný už od září minulého roku. Tamní média potvrdila, že manželský pár jeho tělo schoval pod špinavé prádlo a místnost uzavřel.

Chlapec byl zneužit, tvrdí biologický otec

Policie Stallworthovou obvinila poté, co expertíza z DNA potvrdila, že se opravdu jedná o ostatky jejího několik měsíců pohřešovaného syna. O případu informovala tamní stanice FOX 19 NEWS.

Ženu společně s jejím manželem, který ale není biologickým otcem mrtvého chlapce, dal v prosinci soud do vazby z důvodu zneužívání mrtvého těla a následnému znehodnocením důkazů. Žena mohla být propuštěna po zaplacení stotisícové kauce.

Její právní zástupce s ní nesouhlasil, protože mu přišla až příliš vysoká. Ačkoliv byl upozorněn, že důvod vazby může být překvalifikován na vážnější obvinění, snažil se i nadále částku snížit.

Do celého případu se vložil i Dominicův skutečný otec Marcus Allen, který podle zahraničního tisku policii potvrdil, že obviněný pár skutečně na chlapci praktikoval všechny možné druhy zneužívání. Policie verzi prošetřuje.

„Všichni dostanete to, co si zasloužíte,“ nechal se slyšet pro FOX 19 NOW. „Nevzali jste mi jenom syna. Vzali jste mi dar od Boha. Vzali jste mé dceři nejlepšího kamaráda. Vzali jste synovce všem mým sourozencům. Vzali jste ho všem, kteří ho milovali. A kvůli čemu?“ pokračoval v emotivní zpovědi Dominicův otec.

Celou dobu věřil, že ještě žije

Markus se médiím svěřil i s tím, že celou dobu věřil v to, že svého syna nalezne živého a zdravého. V den, kdy přišel do onoho domu a viděl policii, nemohl věřit zprávě, kterou mu muži zákona řekli.

„Potvrdili, že v domě bylo rozložené tělo. Našli jsme ho pod hromadou špinavého oblečení a celá oblast byla zamořena štěnicemi.“

V závěru už jen jeho otec dodal: „Rád všem pomáhal. Bylo to báječné a šťastné dítě. A já jsem hrdý na to, že jsem jeho otec.“

Celý případ se momentálně vyšetřuje. Oba obvinění jsou stále v cele. Co se skutečně chlapci stalo, musí policie momentálně prošetřit.

Autor: Ivan Glaser



Související články