Bizarní koníček: Muž je závislý na sádrování svých končetin. Se sádrami dělá neuvěřitelné věci

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
muz sadra
Zdroj: Profimedia

Kevin Caster vypadá jako obyčejný muž ve středním věku. Když ho potkáte, zřejmě na sobě bude mít nějakou sádru. Pravděpodobně si budete myslet, že měl nějakou nehodu či úraz. Omyl. Tohoto muže prostě jen baví nosit sádry. Rád překonává obtíže se sádrou spojené a také tím rád baví své okolí.

Casterova vášeň pro sádry se rozvinula již v jeho mládí. Tehdy ale nemělo jeho okolí příliš pochopení. Proto se začal této zálibě věnovat až v dospělosti, kdy se stal nezávislým člověkem. Muže ale nefascinuje pouze sádrování jako takové.

Limity života se sádrou

Součástí jeho koníčku je i zvládání obtíží, které život se sádrou přináší. Caster nikdy nepoužívá berle, a to ani když si zasádruje obě nohy. Pro iWONDERTV uvedl, že si pak připadá jako bájný Satyr, tedy napůl člověk a napůl kozel.

Stále si vymýšlí nové a nové kousky, které chce se sádrami vyzkoušet. Například si zasádruje obě ruce až po loket a pak se snaží jíst burrito. „Je to docela náročné, když nemůžete ohnout lokty,“ směje se v televizním rozhovoru.

Muž si končetiny či jiné části těla sádruje sám. Za léta, kdy praktikuje tento pochybný koníček, už nasbíral velké množství praktických zkušeností. Na svém instagramu o sobě tvrdí, že má se sádrami více praxe než průměrný ortoped.

Rád baví lidi

Své sádry si vytváří jednou až dvakrát do měsíce. Součástí jeho zábavy je pak chození se zasádrovanou částí těla ven. Kromě překonání překážek se také snaží pobavit okolí. Což se mu velmi daří, protože jeho ztřeštěné chování spolu se zasádrovanou končetinou působí často velmi bizarně.

Kevin je vlastně takový pouliční umělec. Šašek, který se snaží bavit své okolí. Díky sádrám tak dokáže s publikem navázat mnohem intenzivnější vztah. Lidé se mu často na sádru podepisují, něco mu tam namalují či mu tam napíší vzkaz.

Objevil se i v televizi

Muž je za to zásobuje neuvěřitelnými historkami o tom, jak ke svému zranění přišel. Často se mu stává, že se mu lidé na oplátku také otevřou a rozpovídají se o svém zdraví a zkušenostech s lékaři. Říká o sobě, že má vlastně terapeutické schopnosti.

Na ulici ho spousta lidí poznává, a to už od roku 2015, kdy se objevil v jedné z epizod seriálu My Strange Addiction, tedy „Moje zvláštní závislost“. Ačkoliv se občas setkává s lidmi, kteří jeho zálibu vnímají spíše negativně, on si stojí za tím, že se chce jen bavit a nemá v úmyslu někoho znevažovat.

Zdroj: Iwondertv.com

Autor: Markéta MladáSouvisející články