Muž utratil šílené jmění za to, aby vypadal jako Madonna. Kvůli své obsesi trpěl jako zvíře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adam guerra madonna
Zdroj: Profimedia

Každý z nás má nějaký idol, kterému se snaží podobat. Někdy jde o jeho chování, jindy vzhled. Často takovým idolem bývají slavné celebrity. Travesti show, ve kterých se muži převlékají za slavné zpěvačky a vystupují na pódiu před davy fanoušků, jsou už dnes ve světě docela rozšířené. Adam Guerra ale posunul show na vyšší úroveň.

Travesti show jsou moderní už i v České republice a muži si obvykle dávají záležet na tom, aby jejich vystupování bylo opravdu věrohodným napodobením slavné osobnosti, kterou obdivují. Nikdo by ale neudělal pro lásku k celebritě to, co tenhle třiatřicetiletý muž.

Guerra totiž za posledních 14 let utratil v přepočtu zhruba 4,5 milionu korun za dohromady 18 plastických operací, které ho přiblížily k tomu, aby byl co nejvíce podobný Madonně. Stačí mu tak jen trochu líčení, paruka a růžové šaty a může vystoupit na jeviště.

adam guerra

Zdroj: Profimedia

Vypadám dokonale

Adam Guerra je se svým vzhledem spokojený. „Nechal jsem si několikrát plasticky upravit tváře, posunout čelist, implantovat silikony na hruď a také plasticky upravit pozadí,“ prozradil. Dodal, že ničeho nelituje.

„Stálo mě to hodně peněz a dost jsem trpěl. Psychicky i fyzicky. Ale teď vypadám opravdu jako ona. Jako žena, kterou jsem si zamiloval, když matka poprvé koupila její desku,“ dodává Adam, který vystupuje pod přezdívkou Venus D-Lite v několika klubech v LA.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Venus D Lite HIV+ (@venusdlitemadonna)

Má také profil na instagramu, kde ho sleduje přes 13 000 lidí, kteří ho podporují v tom, co dělá. Jen málokdy se prý setká s nějakými nadávkami.

„To, co dělám, lidé uznávají. Pokud se to někomu nelíbí, vůbec se o mě nezajímá, jen málokdy se tak potýkám s problémy,“ svěřil se.

adam guerra

Zdroj: Profimedia

Rozpory v rodině

Adam ale přiznává, že ačkoli okolí ho bere pozitivně, doma se jeho matka nadšeně netvářila. Už když jí řekl v devatenácti letech, že je gay, měla co dělat, aby to zpracovala. Nakonec ho podpořila v jeho vztahu, jenomže když přišel s tím, že chce být jako Madonna, zděsila se.

Dnes s Adamem vztah udržuje, ale jeho koníček příliš nepodporuje. Podle svých slov se o něj bojí, kdykoli vyjde na jeviště, protože má stále za to, že lidé jsou zákeřní a jednou ho pro jeho osobnost někdo napadne.

Adam se také kvůli své lásce k Madonnině vzhledu musel rozloučit s přítelem, se kterým žil několik let. Ten se s ním rozešel a prohlásil, že chtěl žít s chlapem, nikoli se zmalovanou zpěvačkou. Ani tak ale Adam neztratil naději.

Zdroj: Instagram, thesun.co.uk, nypost.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články