Další diktát očkování? Tuto bizarní výhodu získáte, pokud nebudete odmítat vakcínu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Rande
Zdroj: Shutterstock

Uživatelé seznamovacích aplikací budou odměněni bezplatnými prémiovými funkcemi, pokud se rozhodnou svým potenciálním protějškům sdělit to, zda jsou naočkovaní, či ne. Plánovaná funkce sklízí neuvěřitelný úspěch. Píše o tom The Telegraph.

Lidé, kteří se v aplikaci prokáží tím, že obdrželi vakcínu proti koronaviru, budou moci přilákat potenciální partnery „super lajky“, které obvykle vyžadují placené předplatné. Díky těmto funkcím budou mít větší možnost potkat toho pravého partnera.

Lidé upřednostňují naočkované partnery

Nedávné průzkumy veřejného mínění společnosti YouGov ukazují, že padesát devět procent dospělých by upřednostňovalo očkování člověka, se kterým vyráží na rande. Velké procento lidí také uvedlo, že by s nenaočkovanou osobou na rande nevyrazilo.

Vědci se domnívají, že propojení očkování s možným úspěchem na rande by mohlo povzbudit lidi do třiceti let k očkování. Rezervace pro osoby starší šestnácti let se u nás spustila před pár dny.

Na jedné z nejpopulárnějších aplikací Tinder budou mít uživatelé možnost přidat si na svůj profil odznak „Jsem očkovaný“, a získat tak zdarma „super lajk“, který umožní rychlejší propojení s protějškem.

„Super lajk“ umožňuje uživatelům upozornit lidi, kteří ještě „nepotáhli doprava“, že se o jejich profil zajímají. Odměny pro očkované osoby plánuje zprovoznit i většina dalších dostupných seznamovacích aplikací.

Každá aplikace plánuje jiné odměny

Jedna z aplikací plánuje vytvořit seznam lidí, kteří byli očkovaní a zpřístupnit ho uživatelům, aby si mohli svůj protějšek na rande vybrat právě z tohoto seznamu.

Uživatelé jsou z těchto funkcí nadšení a těší se, až budou v provozu. „Přeji si, aby byl můj budoucí partner naočkovaný. Jen tehdy budu mít jistotu, že jsme oba dva v bezpečí a můžeme začít randit,“ uvedla jedna z uživatelek.

Vakcína je považována za cestu z této pandemie a na světě je pozorován neuvěřitelný pokrok od doby, kdy lidé dostali alespoň první dávku vakcíny. Zdravotníci z celého světa vyzývají lidi, aby vyhrnuli rukáv a nechali si aplikovat vakcínu.

S rozvolňováním opatření se otevřely restaurace a místa, kam můžete s potenciálním partnerem vyrazit. Pokud jste ještě nestihli první dávku očkování, nezapomeňte se před návštěvou restaurace otestovat a na rande dodržujte veškerá doporučení.

Zdroj: The Telegraph

Autor: František OlšaSouvisející články