Dcera tragicky zemřelého herce Paula Walkera se vdala. Všichni žasli z toho, kdo ji vedl k oltáři

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
paul walker
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Meadow Walker je dcerou zesnulého herce Paula Walkera, který se proslavil především sérií Rychle a zběsile. Ačkoliv je Meadow teprve 22 let, už do toho stihla praštit.

Vdala se za herce Louise Thorntona-Allana. Obřad se konal na velmi krásném a romantickém místě v Dominikánské republice, pozváni ale byli jen ti nejbližší. Meadow se samozřejmě pochlubila fanouškům na Instagramu.

Krásné komentáře musely zahřát u srdce

K oltáři ji vzhledem k tomu, že Paul zemřel, vedl její další nejbližší člověk, tedy její kmotr a velký kamarád jejího otce Vin Diesel. „Krásná nevěsta. Tvůj táta by byl na tebe pyšný. Je mi moc líto, že se tvé svatby Paul nedočkal,“ zněl jeden z komentářů.

meadow walker

Zdroj: Profimedia

Snímek, který Meadow zveřejnila, mnohé podle jejich slov rozplakal: „Je skvělé, že je pro tebe Vin jako tvůj vlastní táta. Je to velmi dojemné, brečím.“ Meadow se zasnoubila teprve před třemi měsíci, tento týden už se konal obřad. Že to vzala hopem, dokazuje i délka vztahu.

S Louisem spolu nejsou ani půl roku, ale vypadá to, že si jsou svou láskou jistí a jdou do toho naplno. Sama nevěsta prozradila, že se vdávala na romantickém místě a svatbu si velmi užila. „Všichni jsme byli bosí a tančili v písku. Nemohli jsme si představit, že by to mohlo být dokonalejší a osobitější,“ prozradila pro CNN.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker)

Svatba byla jednoduchá a přesně podle představ

Každá žena by si přála svatbu, která bude dokonalá a podle jejích představ. To se mladičké dceři herce Walkera splnilo. „Bylo to snadné a jednoduché. Louis a já jsme od začátku věděli, co chceme,“ zněla nadšeně. Je velká škoda, že u jejího velkého dne nemohl být její otec.

Paul zahynul ve svém voze při tragické autonehodě již v roce 2013. Bylo mu jen 40 let, ale do té doby stihnul udělat velkou kariéru díky hlavní roli v sérii filmů Rychle a zběsile. Vůz tenkrát řídil jeho přítel Roger Rodas, který nezvládl řízení a narazil s Porsche do stromu.

Když dorazila policie, auto už hořelo a řidič i spolujezdec při nehodě zemřeli. Meadow bylo tehdy jen 14 let a velkou oporou byl po celou dobu pro ni i její rodinu právě Vin Diesel, se kterým se Paul velmi přátelil. Na jeho počest dokonce Vin pojmenoval v roce 2015 svou dceru Pauline.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články