Desetileté dceři koupila auto za 6 milionů. Ta si teď přeje krém proti stárnutí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
auto
Zdroj: Shutterstock

Některé děti jsou možná rozmazlené, ale podle všeho žádné z nich nemá na teprve desetiletou Pixie Jacenko. Její matka za ni utrácí tisíce liber měsíčně, ale holčičce to stále není dost. Potom, co dostala k desátým narozeninám, si o sobě jednoduše myslí hodně.

Ostatní děti si přejí nějakou hračku, něco na kreslení, ve straším věku pak třeba telefon. Takových mobilů má ale Jacenko několik a není to pro ni nic neobvyklého. Přeje si ho skoro každý týden, protože musí mít vždy ten nejnovější model.

Chodí oblékaná v nejmodernějším oblečení, má všechno, na co si ukáže. A že si ukazuje skoro na každou druhou věc. Nakonec je stejně nepotřebuje a její čtyřicetiletá maminka to ví. Ale i tak to pro svou holčičku udělá, protože jí chce udělat radost.

Auto k prvním kulatinám

K desátým narozeninám dostala Pixie Jacenko automobil.  A to i přesto, že sama zatím řídit nemůže. Podle všeho každé ráno její matka jezdí s holčičkou do školy a ta se všem ve třídě chlubí, že auto, kterým přijela, je její a jednou ho bude řídit sama.

Její matka ale ví, že to není pravda. Auto za 6 milionů totiž dávno nebude moderní, až bude holčička natolik vyspělá, aby si mohla udělat řidičák. Žena předpokládá, že ho za částečnou cenu prodá a koupí holčičce jiné. Zní to neuvěřitelně, ale tahle žena pro svou dívku udělá doslova cokoli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ROXY JACENKO (@roxyjacenko)

Na Instagramu se před nedávnem svěřila s fotografií, na které se její malý rozmazlený andílek pochlubil s listem přání, která má na letošní Vánoce. A i když pár položek by se dalo od holčičky jejího věku čekat, zbytek je rozhodně trochu podivný.

Chce krém proti stárnutí

„Sotva jsem překonala list přání k narozeninám, už je tu další,“ povzdychla si maminka dívky u příspěvku. Ale popravdě řečeno, udělala si to sama, že si svou dcerku takhle rozmazlila. Teď to vypadá, že jí bude muset koupit i krém proti stárnutí.

Ano, i ten se mezi ostatními věcmi, které si dívka přeje, objevuje. Jde přitom o poměrně drahou značku, maminka se tak na Vánoce pravděpodobně pořádně plácne přes kapsu. Pravdou ale je, že ostatní dárky jí tak zabrat nedají. Dívka si totiž přeje i obědový box a penál do školy.

Sledující v komentářích pod příspěvkem samozřejmě nevěří tomu, že by někdo mohl svou dceru tak moc rozmazlit. I negativní pozornost je ale pro maminku dívky dle všeho žádoucí a jak se zdá, každý komentář se v tomto případě počítá k dobru.

Zdroj: Instagram, mirror.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články