Gordon Ramsay přiznal, že měl strach, když vařil pro Vladimira Putina a Tonyho Blaira

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Ramsay Gordon
Zdroj: Shutterstock

Slavný britský šéfkuchař Gordon Ramsay se zúčastnil The Kelly Clarkson Show, talk show, kterou moderuje známá americká zpěvačka Kelly Clarkson. V ní přiznal, že se bál, když připravoval jídlo pro Tonyho Blaira a Vladimira Putina.

V televizi se Ramsay proslavil svými reality show o vaření včetně Pekelné kuchyně či soutěže MasterChef, jejíž odnož se pak objevila i na českých obrazovkách.

Tam se šéfkuchař nebál ukázat svůj temperament a dokázal rozbrečet nejednoho účastníka.

Zodpovědnost, která ho ničila

Ramsay a Clarkson probrali nejdříve kuchařovu rodinu, která čítá dohromady sedm členů – Ramsayho manželku Tanu, tři dcery a dva syny, přičemž nejstarší a nejmladší dítě dělí dvacet jedna let.

Kuchař se v talk show přiznal, kdy měl on sám při chystání jídla strach. Jak se ukázalo, bylo to při vaření v proslulé Downing Street, kdy připravoval oběd pro dva z největších státníků na světě – Tonyho Blaira a Vladimira Putina.

„Skutečně jsem se pos***. Sám pro sebe jsem si říkal: Dovedeš si představit, že bys ty dva otrávil jídlem? Dokážeš si představit, do jakých sra*** bych se dostal, kdybych ty dva sundal?“ popsal v pořadu a přiznal, že byl při vaření úplně vystresovaný.

Zdroj: Mirror.co.uk, Hellomagazine.com

Autor: Markéta MladáSouvisející články