Hannibal Lecter v sukních: Modelka zabila svého manžela obzvlášť krutým způsobem. Pak z něj uvařila nechutný pokrm

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
omaima nelson
Zdroj: Profimedia

Hannibal Lecter v sukních. Takovou přezdívku dostala Omaima Nelson, která svého manžela zabila, následně uvařila jeho hlavu a končetiny skončily usmažené. Žena se mu pomstila za roky, kdy ji bil a znásilňoval.

Omaima Nelson se narodila v roce 1968 v Egyptě, kde jako dítě musela násilně podstoupit ženskou obřízku. V roce 1986 emigrovala do Spojených států, kde doufala, že začne žít svůj americký sen. Živila se zde jako chůva nebo příležitostná modelka.

Chtěla bohatého muže, ale udělala osudovou chybu

Se svým budoucím manželem Billem Nelsonem se potkala v roce 1991 u bazénu, ale rozhodně se nejednalo o muže, který by dodržoval zákon.

Bývalý pilot si odseděl čtyři roky ve vězení za pašování drog a byl propuštěn na podmínku. Vzali se dva dny po seznámení a mladá žena netušila, že si tím totálně zkazila život.

Bill byl 33 let starší než jeho žena, což Omaimě ale zřejmě moc nevadilo. Na starší zámožné muže měla políčeno, chtěla se jen dobře vdát a být materiálně zajištěná.

Líbánky proběhly na ranči v Texasu, který muž vlastnil. Tím ale hezké chvilky skončily. Už během prvního měsíce manželství zjistila, že udělala osudovou chybu. Novomanžel ji opakovaně bil, vynucoval si sex násilím a bylo mu jedno, že milostný styk je pro dívku po obřízce velmi bolestivý.

Z manžela udělala nádivku

Trvalo to několik měsíců, než se žena rozhodla všechno změnit. Na Den Díkuvzdání ji Bill opět napadl, ale v Omaimě se něco změnilo.

Napřed ho praštila lampou do hlavy a pak ho ubodala nůžkami. Když stále neumíral, umlátila ho žehličkou. Později přiznala, že v hlavě slyšela démonické hlasy, které jí našeptávaly, ať svého manžela zabije.

Následně si vzala rudé šaty a boty, nalíčila se a Billa naporcovala. Jeho hlavu a ruce odřezala, stejně jako jeho penis a všechno uvařila ve velkém hrnci. Uvařené části pak naporcovala a částečně použila jako nádivku do krocana. Zbytky zabalila do pytlů na odpad a odevzdala je svému známému, kterému nabídla 75 tisíc dolarů, aby se věcí zbavil.

Násilník a tyran

Ten ale místo toho šel na policii, ta ale nebyla schopna tělo identifikovat, protože bylo ve stavu, kdy nešlo určit, o koho se jedná. Stejně ani nebylo možné určit příčinu smrti. Výslech bývalé modelky trval celou noc, policisté našli v jejím bytě další části těla, ve fritéze byly ruce a v mrazáku krvavá hlava.

V roce 1992 byla žena odsouzena za vraždu druhého stupně a dostala 28 let ve vězení. Obhájce se snažil trest zmírnit tím, že vražda byla vykonána v sebeobraně, Nelson označila manžela za tyrana a maniaka, a ona tak trpěla posttraumatickou poruchou.

„Je to tak sladké a chutné“

Na druhou stranu, obžaloba prokázala, že žena se od svého příjezdu do USA zajímala jen o starší a bohaté muže, využívala svou ženskost a atraktivitu. Nelson byl bohatý muž, což žena věděla, a vraždu plánovala, aby se k jeho penězům dostala.

Přitížilo jí i to, že část manželových žeber upekla a následně snědla. To ostatně i sama řekla při prvním výslechu, pak všechno ale popřela. Měla prý také zvolat: „To je tak sladké, je to tak chutné. Chutná mi to,“ a to ve chvíli, kdy se do manželových žeber zakousla.

Ve vězení se znovu provdala za muže, kterému bylo v době jejich svatby 70 let. Zemřel ale v roce 2011. Omaima Nelson si několikrát podala žádost o předčasné propuštění, soud ji ale vždycky zamítl. Další šanci má v roce 2026.

Zdroj: Murderpedia.org

Autor: Barbora TurkováSouvisející články