Hvězda reality show si tetovala pihy na obličej šicími jehlami. Skončila znetvořená mnoha jizvami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tetovani
Zdroj: Shutterstock

Ne všechno, co člověk vidí na internetu, by měl hned zkoušet. Někteří lidé udělají šílené věci proto, aby se stali slavnými. Jedna TikTokerka předváděla svým fanouškům, jak si vytetovat pihy na obličej pomocí šicí jehly. Jenomže netušila, že ji někdo skutečně bude napodobovat.

Pihy podle téhle uživatelky TikToku jsou sexy a i šicí jehla namočená v inkoustu je může na vaší tváři vytvořit. Zapomněla ale dodat, jak je to zároveň nebezpečné a že pokud člověk nedodržuje nějaká hygienická opatření, pravděpodobně ve výsledku nebudou jeho pihy nijak dokonalé.

Přestože pro mnoho fanoušků bylo tohle jasné a většina z nich by se rozhodně neuchýlila k tomu, aby ženu napodobovali, jedna osoba, která nakonec kvůli téhle inspiraci skončila v nemocnici, se našla. A navíc žena, která je ve své rodné zemi – Austrálii – poměrně slavná.

Milovali ji díky Big Brotherovi

Tilly Whitfeld se do povědomí svých fanoušků zapsala jako účastnice australské televizní reality show Big Brother. Díky tomu, že se několikrát ukázala na obrazovkách, si získala poměrně hodně sledujících na sociální síti a po svém skončení v soutěži působila jako influencerka.

I přestože do ní fanoušci vkládali poměrně velké naděje, ukázalo se, že rozumu tahle mladá hvězda moc nemá. Když totiž narazila na výše popisované video z TikToku, rozhodla se, že chce mít krásné pihy na tvářích i ona. A tak vzala šicí jehlu a inkoust a dala se do práce.

Jenomže s dodržováním nějaké hygieny si hlavu příliš nelámala a dezinfekci doma snad ani neměla. Po pár dnech se jí tak místo pih na tvářích objevily mokvavé pupínky, se kterými musela do nemocnice. A po složité léčbě jí zůstalo na tvářích mnoho ošklivých jizev.

Varovala před svou chybou fanoušky

Na svém instagramu po Big Brotherovi sdílela Tilly několik příspěvků s fotografiemi, na kterých je krásně vidět, jak může neprofesionální tetování a hlavně napodobování lidí ze sociálních sítí dopadnout. I když nějaké ty pihy se jí vytetovat podařilo, mezi jizvami nejsou ani vidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený paris 4 president (@tillywhitfeld)

To všechno se stalo ještě před soutěží a ona až po svém vypadnutí zveřejnila na instagramu informaci o tom, proč v Big Brotherovi vždy nosila tak velkou vrstvu make-upu, kterou svá zranění zakrývala. Zároveň varovala všechny své fanoušky, aby se dobře rozhodli, než něco podobného budou zkoušet.

Dnes nezbývá ženě nic jiného než zakrývat zranění na obličeji nebo vystupovat před lidmi jako ošklivka s jizvami na tváři, které si způsobila vlastní vinou.

Mnoho fanoušků po zveřejnění jejího doznání napsalo, že kdyby věděli, jak nerozumná je, snad by jí ani v soutěži nefandili. Jiní ji ale naopak litují a uznávají, že chybu může udělat každý.

Zdroj: Instagram, newsweek.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články