Jako malou ji šikanovali pro její chlapecký vzhled. Plastiky z ní udělaly kreaturu, ale i hvězdu sociálních sítí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
celine centino
Zdroj: Profimedia

Céline Centino měla jako malá dívka spíše chlapecké rysy. Na škole se jí smáli a šikanovali ji. Ona se tak později rozhodla se svým vzhledem něco udělat. Dnes je jí 26 let a má za sebou celou řadu operací, které z ní udělaly úplně jiného člověka.

Jenomže ačkoli je se sebou Céline spokojená, je otázkou, co si o tom myslí ostatní. Ačkoli se na Instagramu setkává s chválou svých fanoušků, plastické operace z ní podle mnohých naopak udělaly zrůdu. Nechala si totiž mnohonásobně zvětšit prsa, pozadí a udělat celou řadu změn v obličeji.

Za veškeré tyto procedury utratila tisíce liber a hrdě se s tím chlubí. Samozvaná instagramová modelka svým zajímavým vzhledem působí opravdu rozporuplně, a zatímco jedni ji uznávají, že bojovala se šikanou, jiní mají za to, že zvolila úplně špatnou cestu.

Za všechno jsem si platila sama

Céline se rozhodla bojovat se šikanou zhruba v 19 letech. Už ji nebavilo, že se jí celý život někdo směje. Nejprve začala používat injekce na zvýraznění tváří a rtů. Později si nechala operovat prsa. Ale ani u toho neskončila. Dnes má za sebou přes 20 různých plastických operací.

„Všechno si platím sama. Někdy se mi lidé smějí, že vypadám strašně a ještě za mě musela rodina utratit majlant. Ale já chci s těmi, kteří se mi vysmívali, bojovat sama. Nikdy bych si na plastiku nepůjčila, pak už by to nebyl můj boj,“ píše Céline.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Céline Centino🖤 (@ccentino)

„To, že si všechno zařizuji sama, je pro mě důkazem, že se dokážu těm hloupým řečem postavit. A ti, kteří se mi smějí teď, jsou jenom lidé, kteří závidí a nedokážou se sami vyrovnat se svými problémy,“ dodává žena, která má na svém Instagramu přes 655 tisíc sledujících.

Uvnitř se nezměnila

Podle mnohých je dnes Céline krásná. Na druhou stranu ale svůj přehnaně velký zadek, který k úzkému tělu téměř nesedí, podle mnohých používá jenom k tomu, aby vyvážila obří poprsí, které by ji jinak převážilo dopředu. Velká část lidí tvrdí, že jako malá holka s chlapeckými rysy byla hezčí.

celine centino

Zdroj: Profimedia

Rodiče a přátelé Céline podporují. Ačkoli ne všem se líbí její nový vzhled, jsou rádi, že se mladá žena postavila na vlastní nohy a nedělá si nic z těch, kteří se jí někdy smáli. Navíc se podle nich Céline uvnitř nezměnila a je pořád tou skromnou a milou dívkou, kterou znají celé roky.

Ať už ji fanoušci na Instagramu chválí, nebo kritizují její vzhled v komentářích pod příspěvky, ona na tom vydělává. Stala se oblíbenou, a pokud se jí někteří lidé chtějí i nadále smát, ona na tom jen získává. V plánu má údajně i další operace a rozhodně jich nebude málo.

Zdroj: dailystar.co.uk, Instagram, Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články