Při pohledu z výšky málem omdlela. Nemohl za to však let balónem, ale radostná novina

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sam tucker megan wilkins
Zdroj: Profimedia

Žádosti o ruku mohou být romantické různým způsobem. Někdo dá přednost restauraci, někdo požádá o ruku doma, někdo se snaží být originální a chce nějak svou drahou polovičku zaskočit. A to se právě povedlo čtyřiadvacetiletému Samu Tuckerovi.

Jeho o rok mladší přítelkyně Megan je pro něho vším. Ačkoli on je farmář a ona se tomuto odvětví nikdy příliš nevěnovala, miluje přírodu a je ochotná s ním zůstat celý život a naučit se mu v lecčem na polích pomáhat.

On je naopak ochotný využít svou lásku k polím a zemědělské práci k tomu, aby mohl žít se svou partnerkou dokonalý život. Oba to dokázali před časem romantickými zásnubami, na kterých Sam svou přítelkyni překvapil a ona řekla ano.

Romantický let balónem

Je možné, že už když Sam připravil pro Megan romantický výlet horkovzdušným balónem, něco tušila. Rozhodně ale nemohla vědět, co přesně její přítel chystá. Společně vyletěli k oblakům a když byly v tom správném místě, Sam ji požádal, aby se podívala dolů.

Z výšky pak Megan spatřila otázku, která jí vyrazila dech. Mladý farmář totiž do pole pod nimi předem vyoral slova: „Vezmeš si mě?“ Když Megan popadla dech a otočila se k němu, on klečel na jednom koleni a v ruce držel prstýnek. Netrpělivě čekal na odpověď.

sam tucker megan wilkins

Zdroj: Profimedia

Megan samozřejmě nakonec řekla ano. A to nejen kvůli originalitě přítele a kvůli tomu, že ji tak překvapil, ale protože ho podle svých slov miluje a nikdy nechce být s nikým jiným. A to i přesto, že se jejich zájmy v něčem liší. Sam jí ten den ukázal, že i zemědělec umí být romantický.

Už roky jsem to chtěl udělat

„Byl krásný den. Měli jsme štěstí, říjen je v Británii obvykle studený a deštivý. Ale všechno vyšlo tak, jak jsem chtěl. Možná je to nějaké znamení,“ popisuje Sam, který si dal den před letem balónem s nápisem pořádnou práci.

„Co mě k tomu nápadu přimělo, to ani nevím. Asi jsem to někde viděl, nepamatuji si to. Ale vím, že jsem už roky snil o tom, že něco takového udělám. Ten nápad jsem měl v hlavě opravdu dlouho. A když mi došlo, že s Megan chci být už napořád, nebylo na co čekat,“ dodává.

Sama Megan říká, že nad svatbou přemýšlela, nikdy by ji ale nenapadlo, kdy přijde žádost o ruku a že to bude právě tímhle způsobem. Nedovede si prý představit originálnější a osobitější styl, jakým to mohl Sam provést.

Zdroj: dailyadvent.com, somersetlive.co.uk, mirror.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články