Je mu 50, přesto po něm stále chtějí občanku. Na svůj vzhled puberťáka má jediný recept

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
trista lee
Zdroj: Profimedia

Někdy se člověk musí smát, když je mu 25 a v obchodě se ho stále ptají na občanku. Sice se to stává výjimečně, někdo ale jednoduše vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Aby si ale v padesáti někoho pletli s puberťákem, to už tak běžné není.

Tristan Lee, který žije v Londýně, je ale případem, který jednoduše nemá obdoby. Ačkoli je mu prokazatelně 50 let, podle jeho vzhledu ho lidé tipují maximálně na 25. A mnozí dokonce ještě na méně. Uznejte sami, že vypadá téměř na 15, a není tak divu, že se ho ptají na doklady.

Tenhle wellness kouč na sobě sice tvrdě pracuje a vydělává si tím, že pomáhá i ostatním se zdravým životním stylem, což mu může pár let ubrat, nicméně i tak je podle mnohých nemožné, aby bez plastických operací vypadal tak, jak vypadá. Jenomže pravda je, že on nikdy žádný zákrok nepodstoupil.

Přiznal se k botoxu tváří

Tristan v médiích několikrát sdělil, že plastické operace mu nic neříkají a v životě žádnou neprošel. Jediné, k čemu se přiznal, je botox tváří, který si nechal udělat v minulosti několikrát. Jeho tajemství prý spočívá jedině v péči o pleť.

Každodenně aplikuje na svou pokožku mnohé krémy a věnuje i hodinu denně tomu, aby jeho obličej i kůže na celém těle byly maximálně hydratovány. Pak si dá nějaký ten zdravý oběd, zacvičí si a věnuje se svým zájmům, kterými jsou zvířata a vycházky do přírody.

tristan lee

Zdroj: Profimedia

„Je jedno, zda jsem nemocný, nebo opilý, dodržuji své pravidelné rituály. Dlouhý spánek, hodně vody, správný jídelníček a péče o pleť. Chápu, že ne každý má štěstí jako já, ale opravdu v tom nic jiného není,“ říká Lee. S cvičebním programem mu navíc pomáhá jeho osobní trenér.

Smíšené požehnání

I když je pravda, že je podle mnohých Tristan Lee šťastlivec, on tvrdí, že to není tak úplně pravda. Na jednu stranu je skvělé vypadat mladě a cítit se i v takovém věku o třicet let mladší, jenomže na druhou stranu má problém si najít vztah. Letí na něj totiž spíše dvacetileté ženy.

„Ženy mého věku mě nechtějí, protože vedle mě vypadají jako moje matky. A je to trapné pro nás pro oba,“ přiznává se. „Když jdu kupovat alkohol, ptají se mě, zda to mám pro tatínka. Když jim pak ukážu občanku, chtějí na mě volat policii pro její padělání,“ dodává.

„Je to takové smíšené požehnání,“ shrnuje Lee svůj vzhled. Ačkoli je hrdý na to, že se udržuje v kondici, tak trochu je i šťastný, že měl právě on takové štěstí na vzhled. Někdy mu lidé okolo svými nevěřícími pohledy a spekulacemi prý pěkně pijí krev.

Zdroj: mirror.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články