Identická trojčata jsou terčem posměšků mužů. Nikdo prý nechce chodit s někým, kdo existuje hned třikrát

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
trojcata
Zdroj: Twinagency.com / Profimedia

Někteří lidé si myslí, že mít dvojče je výhoda. Jenomže ve skutečnosti vás neustále někdo s někým porovnává, a i když třeba při podvádění v testech je to super záskok, funguje to takhle maximálně ve filmech. A teď si navíc představte, že máte dvojníky hned dva.

Identickým trojčatům Shereně, Terry a Kayle je 18 let. Sestry z Gravesendu v Kentu jsou si neuvěřitelně blízké, a to i přesto, že je neustále lidé srovnávají a hledají na nich chyby těch druhých. Každá je samozřejmě povahově maličko jiná, lidé si z nich ale dělají vesměs legraci.

Denně se tak některá z dívek setká s komentářem o tom, že je o něco vychrtlejší, nebo naopak kulatější než její sestry, nebo že má o něco křivější zuby. Sestry si ale z posměšků nic nedělají. Naopak se rozhodly na tom všem vydělat a vystupují na sociálních sítích na společném profilu.

Kluci je stále srovnávají

Jediná zadaná z trojice je Sherena. A neustále se musí potýkat s otázkami, zda ji ve vztahu zastupují její sestry, jestli si ji přítel s Terry a Kaylou neplete, nebo zda se nebojí, že by jí za některou z nich utekl. Ona se tomu snaží smát, ale přiznává, že vztah jí to někdy trochu znepříjemňuje.

„Normálně nás kluci srovnávají v komentářích na TikToku a říkají, která z nás je podle nich hezčí nebo hubenější. A někdy to mohou být dokonce i dívky. Většinou jde ale o náš vzhled, nikoho nezajímají vlastnosti,“ svěřují se sestry. Podle nich každý řekne, že nebude chodit s někým, kdo existuje hned třikrát.

Přitom ale stejný vzhled je to jediné, co mají dívky společné. I když sdílí pár zájmů, povahově jsou každá jiná, a rozhodně se tak nebojí, že pokud by si někoho našly, jejich sestra by jim ho přebrala. „Kdybych si našla kluka, nebyla by ani Sherena, ani Terry jeho typ. A on by zase nebyl typ jejich,“ směje se Kayle.

Přátelé je rozpoznají

Sestry sice na první pohled vypadají stejně, takže si je někdy pletou dokonce i strýčkové, kteří je dlouhé roky neviděli. Na druhou stranu přátelé poznají hned, která ze sester se blíží. A to už podle stylu chůze, úsměvu nebo stylu, jakým pozdraví.

„Občas se oblékneme stejně, ale to spíše pro legraci nebo kvůli fanouškům na TikToku. Máme každá své místo, já jsem při natáčení videí vlevo, Terry vpravo a Kayle uprostřed. Někdy se prohodíme a čekáme, zda to fanoušci poznají,“ říká Sherena a dodává, že obvykle se ihned někdo ozve s podezřením.

Seznamování sice mají dívky těžké, i když jsou všechny tři pohledné brunetky se smyslem pro humor. Přesto ale doufají, že jednou najdou svého vytouženého prince a ten bude sestry tolerovat a brát je jako skvělé kamarádky. Rozhodně se prý sestry kvůli chlapovi nikdy nebudou hádat.

Zdroj: dailymail.co.uk, mirror.co.uk, twinagency.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články