Obdařená modelka je noční můrou všech žen. Nejen kvůli svému poprsí nemá žádné kamarádky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
moriah mills
Zdroj: Profimedia

Moriah Mills patří mezi modelky, které disponují plnými tvary a rozhodně se za svou postavu nestydí. Pochází z Georgie a na své křivky je hrdá.

Podle svých slov za sebou nemá žádnou plastickou operaci a všechno, co vidíte na fotografiích, je jen přírodní. Moriah si myslí, že kvůli vzhledu nemůže mít kamarádky, protože by na ni žárlily a myslely by si, že jim chce svést partnera.

Svou postavou na sebe poutá pozornost

Její postava má kypré tvary, prostě je to ženská krev a mlíko. Bohužel to má špatný vliv na její společenský život, který tím trpí. „Kamarádky jsem kdysi měla, ale jak jsem dospívala a měnila se, pomalu ubývaly. Dnes už nemám žádnou kamarádku,“ přiznala se modelka pro This Morning Show.

„Řekly mi, že mě nechtějí mít ve svém životě, protože na mě jejich partneři civí,“ doplnila Moriah, které je dvacet sedm let a žije vesměs osamělým životem. Žádné své kamarádce ale muže nesvedla, takže jí není jasné, proč žádné přátele nemá.

S muži ale podle svých slov vychází mnohem lépe. Problém ale nastane ve chvíli, když chtějí více než přátelství. „Chci se soustředit na kariéru. Zpívám, fotím a je pro mě prioritou moje práce. Muži se mě občas snaží využívat. Jsem příliš atraktivní na to, abych měla kamarádky,“ zoufá si obdařená modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MoriahMo Mllss (@moriah_millss)

Nemá důvěru v lidi, ale několik opravdových přátel má

Moriah lidem sice nedůvěřuje, ale několik opravdových přátel skutečně má a váží si jich, protože jsou s ní a věnují se společným aktivitám. Ženy ji za jejími zády rády pomluví a většina mužů se jen snaží dostat se jí pod sukni.

Mezi její nejlepší přátele tak patří pes Charlie. „Na tom mi záleží ze všech nejvíc. Nejlepší přítel člověka. Málokdo dokáže pochopit, že se starám jen sama o sebe a nepomlouvám jako oni,“ uvedla modelka, která o sobě říká, že nikdy nepomlouvala ostatní.

Osudy ostatních jí byly lhostejné, alespoň co se týče klepů a pomluv. Podle modelky je právě to ten hlavní problém. Kromě modelingu se Moriah věnuje také Instagramu, kde ji sleduje na sto tisíc lidí. A sama modelka doufá, že ji brzy všichni poznají jako zpěvačku.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články