Italský hřebec chtěl jenom prodat obnošené džíny. Jeho netradiční marketing ho dostal až do televize

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mario grazian
Zdroj: Profimedia

Mario Graziano je otec dvou dětí, který žije se svou partnerkou spokojeně v malém městečku. Nikdy by ho ani nenapadlo, že se stane celebritou, když se pokusí prodat jedny ze svých obnošených džínů. Vlastně se ale není čemu divit, způsob, jakým se o to pokusil, je poněkud netradiční.

Mario vypráví, že džíny koupil už jako obnošené. Na ulici se na něho lidé dívali poněkud divně, proto se rozhodl je prodat přes internet. Věděl ale, že když je jen složí a vyfotí, nikdo si jich ani nevšimne. Proto se rozhodl zaujmout.

Nechal se nafotit v kalhotách v několika různých pózách a potom fotky sdílel na stránkách, kde je chtěl prodat. To by nebylo nic divného, mnoho lidí prodává trička či kalhoty z fotek, kde je mají oblečené. Jenomže Mariovy fotky jsou opravdu jedinečné.

Legendou za pár chvil

Na sérii fotografií chtěl Mario zvýraznit především džíny. Řekl si proto, že bude nejlepší, když nebude potenciální kupce ničím rozptylovat, a tričko si proto nebral. Fotografie nahoře bez v různých pózách ale vyvolávají úsměv. Starší muž s brýlemi a chlupatou hrudí na nich působí komicky.

„Chtěl jsem být originální. Lidé jenom oblečení vyfotí přehozené přes židli nebo složené na stole. Myslel jsem, že tímhle dosáhnu pozornosti,“ říká Mario. A pozornosti se mu skutečně dostalo, nicméně jiné, než by si přál. Jeho fotky se totiž staly velmi sdílenými na sociálních sítích.

mario grazian

Zdroj: Profimedia

Přehoz s tygrem na manželské posteli přitom situaci ještě vylepšuje a Mariovi nechtění fanoušci se mohou potrhat smíchy. I když prodávající nejprve netušil, zda se smát, nebo plakat, dnes si vlastně slávu užívá.

Chtěli mě i do Big Brothera

Na ulici potkává Mario fanoušky, kteří se s ním chtějí fotit. Mnohdy ho dokonce přemlouvají, aby si rozhalil košili, aby prý fotka byla autentická. Muž také dělal několik rozhovorů s médii a objevil se v několika pořadech v televizi.

„Nejprve mi to vadilo, ale vlastně je to to, co jsem chtěl.  Chtěl jsem na sebe upozornit, abych získal peníze. A sice se mi to povedlo tak trochu jinak, ale fungovalo to, tak co,“ říká originální prodejce. Dokonce mu prý několik lidí psalo, že by se měl přihlásit do show Big Brother.

„Na takové věci jsem už ale starý,“ dodává. Navíc se to prý nelíbilo jeho přítelkyni, která se bála, že by se mohl v show jako slavný komik s někým zaplést. Dnes žije Mario naplno, užívá si pozornosti fanoušků a občas přidá nějakou tu novinku na své sociální sítě.

Zdroj: walesonline.co.uk, plymouthherald.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články