Jedenáctiletý chlapec vezl autem domů opilého otce. Následky nehody nedokážete pochopit

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
autonehoda ukrajina
Zdroj: StockPhotosLV/Shutterstock

V ukrajinské vesnici Riasne-Ruske došlo v noci na 1. července k nepochopitelné tragické nehodě. Podle zahraničního webu lviv.24tv teprve jedenáctiletý chlapec řídil auto značky BMW, zatímco jeho otec byl opilý. Nakonec dítě jízdu nezvládlo a došlo k tragické nehodě.

Chlapec nezvládl uřídit auto a strhl ho po chvíli do příkopu. „Jedenáctiletý chlapec zemřel v noci ze středy na čtvrtek na Ukrajině poté, co vezl domů svého opilého otce společně s dalším mužem,“ cituje zahraniční informace česká CNN Prima NEWS.

Otec chlapce a druhý muž nehodu přežili. Podle ukrajinského tisku byli oba muži s vážnými zraněními převezeni do nemocnice. Jednalo se o pětatřicetiletého otce malého chlapce a třiadvacetiletého kamaráda, kterému auto patřilo. K nehodě došlo v oblasti Riasne-Ruske ve Lvovské oblasti na Ukrajině.

Kriminalisté vypověděli, že chlapec nezvládl řízení a auto skončilo v příkopu, což se mu stalo osudným a zemřel hned na místě. Dospělí muži měli být opilí, ale tuto informaci zahraniční média ještě zcela nepotvrdila. Podrobnější informace zatím nikdo neposkytl, policie momentálně vše vyšetřuje.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články