Její nohy jí vydělají i milion ročně. Některé zakázky ale tato krásná Rumunka raději odmítá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ruxandra Grigoriu
Zdroj: Profimedia

Ruxandra Grigoriu je dvaatřicetiletá žena s povoláním snů. Živí se tím, že na internetu prodává fotografie svých chodidel. I když si možná říkáte, že je to nesmysl, který nemůže vynášet, Ruxandra si takto vydělá v přepočtu i milion korun ročně.

V jejím rodném Rumunsku vnímali lidé její koníček, který se stal později prací, jako něco neuctivého. Ruxandra se tak přestěhovala do New Yorku, kde rozjela byznys naplno. A i když si zpočátku sama nemyslela, že se jí bude tak dařit, postupem času se ukázal opak.

Brzy si našla stálou klientelu, která za fotografie jejích chodidel platí obrovské částky, a mnozí lidé se k ní dokonce pro obrázky několikrát vrací. Ruxandra tak nemá o peníze nouzi a navíc má spoustu volného času.

Partner ji podporuje

Ruxandra Grigoriu žije už několik let s partnerem, který její práci podporuje. Jeho žena si vydělá velké peníze, má spoustu volného času, ničím se nestresuje. Je to vlastně vysněná práce snad každého, ne každý by se jí ale dokázal uživit.

Její partner navíc tvrdí, že nevidí v prodávání fotek nic sexuálního. Mnoho mužů se podle všeho nad fotkami uspokojuje, to je ale podle slov páru jejich věc a Ruxandra prodává obrázky čistě jen proto, že se jednoduše lidem líbí jako umělecké dílo.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Ruxandra Grigoriu (@ruxandra_grigoriu)

Z pohledu manželů nejde o nic, co by bylo nějak nemorální. Pokud chtějí lidé za fotografie platit, je pak jen jejich věc, co s nimi dělají, nicméně nikdo je nenavádí k tomu, aby jim fotky sloužily jako pomůcka v ložnici.

Některé fotky odmítá dělat

Ačkoli Ruxandra Grigoriu nafotila už celou řadu obrázků se svými chodidly, existují i takové prosby, které odmítá. Ne všechno je totiž podle svých slov ochotná podstoupit. Mezi potenciálními klienty se totiž objevilo i několik lidí s opravdu podivnými nápady.

Jeden muž si přál, aby pro něho Ruxandra nafotila sérii fotek, na které bude ležet v rakvi a ven jí budou koukat jenom chodidla. Takovou depresivní a morbidní fotku odmítla udělat stejně jako fotky, na kterých chodí po rozpálených uhlících.

Chodidla jsou pro Ruxandru to, co ji živí, rozhodně si je tak nezničí tím, že bude plnit šílenosti, které si někteří lidé přejí. I když odmítá mnoho nabídek, neustále má zájemců o fotky tolik, že vydělává mnohonásobně víc peněz, než je průměr u normálně zaměstnaného člověka.

Zdroj: Instagram, YouTube, idnes.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články