Lékaři jsou nacisté a nabourají se vám do mozku, odkud stáhnou data. To tvrdí nejnebezpečnější žena Británie

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kate shemirani
Zdroj: Profimedia

Policie vyšetřuje projev aktivistky, která přirovnala lékaře a zdravotní sestry k nacistům popraveným po druhé světové válce v rámci Norimberských procesů. Bývalá zdravotní sestra, jež je velkou odpůrkyní očkování, jej pronesla v sobotu na Trafalgarském náměstí v centru Londýna. Informuje o tom magazín The Week či BBC.

„Získejte jejich jména. Zašlete mi je e-mailem. Se skupinou právníků to všechno shromažďujeme,“ řekla. „Na Norimberském procesu se lékaři a zdravotní sestry taky postavili před soud a pak viseli.“ To se nestyděla pronést na Trafalgarském náměstí žena, která přišla o licenci a nemůže vykonávat práci zdravotní sestry.

Šíří konspirační teorie nejen o očkování

Co ji vedlo k tak zavrženíhodným výrokům? Lékaře přirovnává k nacistům opakovaně, protože neuznává očkování ani nošení roušek či respirátorů.

Šíří také konspirační teorie. Tvrdí, že pandemie není skutečná, příznaky covid-19 jsou ve skutečnosti způsobené 5G sítí a vakcína proti koronaviru je politickým nástrojem ke změně DNA lidí. V rozhovoru pro deník Daily Mail například řekla následující: „Budou moci kontrolovat každý aspekt toho, co se děje v našich mozcích. A dokonce si to stáhnout.“

A evidentně se jí to daří, jak píše magazín The Week, který uvádí, že jeden z pěti Američanů věří, že vakcíny mají mikročipy.

Jako sestra už si neškrtne. Hodlá si tak ale říkat dál

I kvůli těmto nesmyslným výrokům byla Shemirani vyškrtnuta z registru ošetřovatelství Radou pro ošetřovatelství a porodní asistenci (NMC). Odborná porota uznala, že její osoba není bezpečná a že zneužívala status registrované sestry.

Přesto si Shemirani dál plánuje říkat sestra a nosit uniformu. Na rozhodnutí reagovala tak, že jí ostatní závidí její vzhled a postavu.

Od výroků Shemirani se distancoval i její jednadvacetiletý syn Sebastian, který BBC řekl, že si jeho matka jen „užívá svých pár minut slávy a miluje být středem pozornosti“. Varoval také, že to, co dělá, je nebezpečné. Údajně i jeho samotného považovala za „součást globálního spiknutí“.

Kate Shemirani kvůli výše zmíněným výrokům vyšetřuje policie. I tak je trochu strašidelné sledovat, jak se žena, která nedokončila školu a pracovala různě po továrnách a barech, stala jednou z nejnebezpečnějších žen Británie.

Zdroj: The Week, Daily Mail, BBC

Autor: Marek SlaninaSouvisející články