Lidé na internetu sdílí bizarní následky milování ve třech. Tohle tedy opravdu nepromysleli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
trojka
Zdroj: Shutterstock

Někdy si chce člověk milostný život trochu ozvláštnit, a proto hledá nějaké nové příležitosti. Některé páry vyzkouší nová místa, jiné zapojí do hrátek nějakou tu hračku, existují ale odvážlivci, kteří se domluví na milování ve třech. A většinou je z toho zážitků celá řada, jak informoval Daily Mail.

Ačkoli běžně se lidé asi svěří pouze nejlepšímu kamarádovi s tím, že si něčím takovým prošli, mnoho lidí se snaží o to, aby začal svět tuto praktiku přijímat. Nic na tom přeci není, když se předem domluvíte a užijete si s více lidmi najednou. No, nic na tom není do chvíle, než nastane nějaký problém. Jako třeba některý z těch následujících.

Najednou to jde?

„Skoro rok jsme se s manželem snažili otěhotnět. A nedařilo se nám. A pak jsme jednou vyzkoušeli trojku. Já, můj muž a jedna kamarádka, která je asi o deset let mladší než my. A najednou jsem těhotná. Měla bych jí poděkovat, že pro nás takový zázrak zařídila?“ ptá se ve svém příběhu první žena, která se byla ochotná svěřit.

Tohle není fér

„S kamarádem a jeho přítelkyní jsme se domluvili, že si užijeme společnou noc. Já trval na ochraně, ale oni tvrdili, že bez ní je to lepší. No, teď je jeho přítelkyně těhotná a po testech se ukázalo, že se mnou. A on se naštval. Jenomže předem souhlasil, takže to není úplně fér…“ píše muž, kterému změnil zážitek život.

Nevím, který z nich to je

„Myslela jsem si, že jsem neplodná. Nikdy jsme nepoužívali ochranu a nikdy se nic nestalo. Ale po zážitku před nějakým časem, ve kterém figuroval můj muž a jeho nejlepší kamarád, jsem zjistila, že jsem těhotná. A teď nevím, jak jim to říct, protože netuším, kdo z nich je otcem,“ stěžuje si další odvážná žena.

Nesmí se to dozvědět

„Moje žena a já jsem se jednou rozhodli vyzkoušet něco nového. A vzniklo z toho miminko. No, já jsem otec, ona je matka, je to v pořádku. Ale nechci, aby se náš syn nebo dcera někdy dozvěděli, jak se tohle vlastně stalo…“ přiznává se nastávající tatínek.

Mám zlomené srdce

„S mojí manželkou a jednou známou jsme si užili trojku. Po čase nám známá oznámila, že je těhotná a dítě si nechá vzít. Mojí ženě se ulevilo, protože bylo jasné, že jsem otcem. Ale mně to zlomilo srdce, děti jsem si vždycky přál, i když ne touhle cestou,“ píše muž, který si už podobný zážitek nejspíš nikdy nezopakuje.

Nový vztah?

„Můj muž a já jsem měli trojku s naší blízkou známou. Ona otěhotněla. V současné době přemýšlíme o tom, že bychom ji přijali do rodiny, pomohli jí s dítětem a možná si příležitostně ještě užili. Polyamorní vztahy jsou přece dnes normální, no ne?“ uvažuje jedna z žen.

Dvojitý (ne)úspěch

„Byl jsem to jen já, moje žena a naše kamarádka. Ale během té noci se něco stalo. Nevím, jak je to možné, ale za několik měsíců to budu já, moje žena, naše dítě, moje kamarádka a naše dítě. Ano, nějak se stalo, že jsou teď obě těhotné. Ani jedna z toho ale moc radost nemají,“ vypráví svůj příběh další z mužů.

Zdroj: dailymail.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články