Malá holčička si chtěla něco koupit ve fastfoodu, zasáhlo ji 7 kulek. Zemřela v nemocnici

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
mc donalds
Zdroj: Chatchai Somwat/Shutterstock.com

V neděli odpoledne v sousedství chicagského náměstí Homan Square došlo k nečekané tragédii. U Drive-thru společnosti McDonald’s byla zabita sedmiletá holčička a postřelen její otec. Policie celý případ vyšetřuje. S informací přišel deník Daily Mail.

Sedmiletá dívka byla v neděli odpoledne zastřelena při děsivém násilném činu v McDonald’s Drive-thru v Chicagu. Tamní úřady dívku identifikovaly jako Jaslyn Adams. Společně s ní v autě seděl i její otec, 28letý Jontae Adams.

Dívka umřela v nemocnici

Podle tamní policie byla Jaslyn převezena do nemocnice ve vážném stavu. Podle informací byla několikrát zasažena kulkami. Po převozu do chicagské nemocnice doktoři konstatovali smrt. Její otec byl také postřelen a převezen do stejné nemocnice jako jeho dcera.

U celého neštěstí bylo i několik svědků. Ti pohotovější dokázali celý incident i natočit. Svědci pro zahraniční média podali výpověď. „Policisté vytáhli malou dívku z auta a vrhli ji do zadní části policejního auta ve snaze dostat ji co nejrychleji do nemocnice,“ píše Daily Mail.

Krátce po střelbě její otec měl podle médií volat její babičce Lawandě McMullenové. V tu chvíli měl do telefonu řičet, že jeho dítě postřelili a že má okamžitě přijet. Další svědek podle webu potvrdil, že několik lidí navzájem křičelo „zabili holčičku“.

Rodina o malé Jaslyn mluví jen v superlativech. Podle jejích členů byla usměvavá, milovala růžovou barvu. Podle toho dostala i svou přezdívku Pinky (Růžová). Rodina je z celé situace otřesená. Policie momentálně po pachatelích pátrá.

Auto bylo zcela prostřílené

Podle lékaře prolétlo sedmiletou holčičkou několik kulek. Její otec byl zasažen jednou kulkou do hrudi. Při střelbě seděli oba v autě, které podle tamních médií bylo celé prostřílené.

Oba byli převezeni do nemocnice Johna Strogera. Jontae Adams i nadále zůstal ve vážném stavu v nemocnici. Co přesně za tímto útokem stálo, se pořád neví a čeká se na vyjádření policejních složek.

„Kdokoli stiskl tuto spoušť a této holčičce , která chtěla jen něco k jídlu z McDonald’s, vzal život… Prosíme vás, aby se to už neopakovalo. Okamžitě zbraně odevzdejte. Tato rodina právě teď prochází peklem kvůli činům některých bláznů,“ řekl Marvin Edward, prezident skupiny, která se snaží bojovat proti násilí se zbraněmi.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články