Máte strach z výšek? V tomhle hotelu budete mít doslova hlavu v oblacích

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
hotel v oblacich
Zdroj: Profimedia

Dopřát klientům ten největší luxus. Přesně tímto se řídí hotel v Šanghaji, který byl před nedávnem vybudován. Noc v něm si dovolí jen ti, kteří nemají problém si připlatit, jak informovala televize CNN. Pojďme se podívat na hotel, který patří mezi ty nejvyšší hotely na světě. Jeho oficiální název je „J Hotel Shanghai Tower“.

„J Hotel Shanghai Tower“, který byl otevřen 19. června, není jen další špičkovou nemovitostí. O tomto hotelu se tvrdí, že je nejvyšším hotelem na světě. „J Hotel Shanghai Tower“ zaujímá nejvyšší patra Šanghajské věže, která je ve výšce šest set třicet dva metrů nejvyšší budovou v celé Číně.

Luxusní hotel se zajímavou cenovkou

Kromě působivých informací o tom, v jaké výšce se hotel nachází, lidi zajímá, jaký je doopravdy samotný hotel. Má sto šedesát pět pokojů, z toho třicet čtyři apartmánů. Klientům je k dispozici nonstop služba osobního sluhy.

V luxusním hotelu se nachází krytý bazén a každý pokoj disponuje toaletními potřebami značky Hermès a Diptyque a také vanou ve tvaru okvětních lístků magnólie. Pro klienty jsou připraveny luxusní lázně se zaměřením na procedury reiki a v každém pokoji najdete čínskou čajovou soupravu.

hotel v oblacich

Zdroj: Profimedia

Hotel má čtyři typy apartmá, přičemž nejdražší je Šanghajské apartmá o rozloze tři sta osmdesát metrů čtverečních. Kromě ložnice zde najdete i salónek, studovnu, kuchyň, fyzioterapeutický prostor a speciální soukromou šatnu.

Nejlevnější pokoj vás vyjde na dvanáct tisíc korun za noc, zatímco J Suite, o jeden stupeň méně „nóbl“ pokoj než Šanghajské apartmá, vás bude stát okolo dvou set tisíc korun za noc. Za to už by se dalo pořídit pěkné auto, že?

Večeře v oblacích

V luxusní budově najdete sedm různých míst k jídlu, včetně kantonské restaurace s názvem Heavenly Jin. Ta se nachází v horním stodvacátém patře. K dispozici jsou také restaurace, které nabízejí japonské jídlo, italské jídlo a odpolední čaj.

„J Hotel Shanghai Tower“ vlastní Jin Jiang International, což je jedna z největších čínských státních hotelových a turistických společností.

hotel v oblacich

Zdroj: Profimedia

Hotel se chlubí tím, že má bazén i bar na nejvyšším místě na světě. Kdo by si nechtěl dopřát skvělou večeři v oblacích?

A jak jsou na tom ostatní hotely na světě? Gevora Hotel v Dubaji neustále bojuje o titul nejvyššího hotelu na planetě. V roce 2018 byl podle Guinnessovy knihy rekordů uznán jako nejvyšší hotel na světě.

Pokud máte rádi výšky, pak nezapomeňte zařadit tento hotel na seznam míst, na kterých musíte strávit noc. Ačkoliv se vám pobyt malinko prodraží, zážitek budete mít až do konce života.

Zdroj: CNN

Autor: Štěpán PacíkSouvisející články