Milionáři mají během jednoho roku 20 dětí. Starost o ně je stojí majlant

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Spoustu deti
Zdroj: Shutterstock

Manželský pár, který má na svém kontě miliony, se rozhodl, že chce rozšířit svoji dosavadní rodinu. A to pořádně. A rozhodně se mu na velkou rodinu nechtělo dlouho čekat. Dvojice utratila 140 000 liber (4 miliony korun), aby mohla mít během jednoho roku hned 20 dětí. Troufá si však tvrdit, že by jich klidně měla 100.

Milionář a podnikatel Galip Ozturk utratil se svou ženou Kristinou čtyři miliony korun za náhradní mateřství tak, aby během roku měli najednou hned dvacet dětí.

Náhradní matky a chůvy

Nejenom že manželský pár musel zaplatit nezvyklému počtu náhradních matek, ale stejně tak mají veliké výdaje na šestnáct chův ročně, které se o jejich děti starají nepřetržitě dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu.

Tato armáda osobních nonstop chův je vyjde na téměř 68 000 liber (přibližně 2 miliony korun).

Tím ale rozrůstání jejich rodiny není zdaleka u konce. Kristina se netají tím, že bude mít klidně i sto dětí.

Kristina je původem z Ruska a svého budoucího manžela potkala na své první cestě do Gruzie. V době, kdy se Kristina a Galip poprvé poznali, měla už Kristina šestiletou dceru Victorii a v březnu 2020 jim jedna z náhradních matek porodila jejich prvního syna Mustafa.

Nejšťastnější rodina na světě

Oba snili o velké rodině, ačkoliv to znamenalo razantně změnit své dosavadní životy. „Možná že nebudeme největší rodinou na světě, rozhodně ale budeme tou nejšťastnější,“ říká Kristina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Galip Öztürk (@galipozturkofficial)

Přesto, že má armádu chův, je se svými dětmi pořád. Podle jejích slov dělá vše, co maminky běžně dělají. Jediný rozdíl je v počtu dětí.

„Každý den je pro mě jiný. Od plánování rozvrhu mým zaměstnancům, až po nakupování pro mou velkou rodinu. Mé dny se rozhodně nedají považovat za nudné,“ dodává. Nepopírá ani fakt, že je možné, že bude mít přirozenou cestou dětí více.

Jaké jsou jejich výdaje

Každé náhradní matce vyplatili přes 200 000 korun. Každá chůva dostává přes 10 000 měsíčně. Pracují čtyři dny v týdnu a žijí ve třípodlažním domě s vlastními pokoji a kuchyní.

Každý týden spotřebují 20 velkých balení plenek a 53 kartonů dětské výživy.

Týdně utratí 104–125 tisíc korun za veškeré nezbytnosti, které jejich malé děti potřebují. Momentálně se jejich věk pohybuje mezi čtrnácti a čtyřmi měsíci.

Autor: Julie BordášováSouvisející články