Muž vypadá, jako by v kalhotách pašoval výbušninu. Je však jen mimořádně obdařený

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jonah falcon
Zdroj: Profimedia

Johan Falcon se může chlubit zvláštním rekordem – má prý nejdelší penis na celém světě. Kvůli svému vybavení má ale často problémy, zejména na letištích.

Kvůli tomu, že mu penis zasahuje až do části stehen, to vypadá, jako by něco pašoval. Proto ho nedávno zastavila ochranka na letišti a ptala se ho, jestli nepašuje výbušninu. Pro někoho je to vtipná situace, ale Johan si už zvykl. Příhoda se mu stala již v roce 2012.

Nakonec mohl odcestovat do jiné země

Že má Johan často problémy s ochrankou na letištích, není žádné tajemství. Jeho „výbavička“ má totiž ve ztopořeném stavu 34,5 centimetrů a vypadá to, jako by opravdu převážel nějaké zboží.

Na letišti mu tak ochranka na ruce nasypala prášek, který odhaluje, jestli dotyčný nemanipuloval s výbušninami. Poté, co jim řekl, že to není výbušnina, byl propuštěn a mohl odcestovat.

Falcon se zmínil o tom, že chce, aby byl jeho penis vystavený v muzeu. Závěť má již sepsanou a počítá s tím, že mu bude vyhověno. Jakožto majitel nejdelšího penisu za světě si myslí, že by o něm měl vědět celý svět.

jonah falcon nejvetsi penis

Zdroj: Profimedia

Penis poputuje do muzea penisů

Prý ho o to požádalo samo muzeum v hlavním městě Islandu – Reykjavíku. Penis by tak měl být po jeho smrti odříznutý, zakonzervovaný a uložený v místním muzeu. Johan se chlubí tím, že ho velmi často zastavují lidé na ulici a ptají se, co má v kalhotách.

Výjimkou nejsou ani nabídky na točení pornografie, ale jak jsme uvedli, se svým penisem má také problémy, protože ho většinou zastaví ochranka kvůli pašování výbušnin nebo drog.

Muzeum v Reykjavíku má uloženo již přes 300 penisů. Můžete v něm najít sušené, naložené i jinak zakonzervované penisy, a ročně toto zvláštní muzeum navštíví desetitisíce návštěvníků. Mezi penisy jsou ale také orgány zvířat – gorily, křečka nebo velryby. Muzeum bylo založeno již v roce 1997.

Zdroj: Profimedia.cz, denik.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články