Na šířku měří víc než na výšku. Žena s největšími boky na světě skoro neprojde dveřmi a potřebuje speciální auto

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nejvetsi boky
Zdroj: Profimedia

Každému člověku se tuky ukládají někam jinam. Někomu se dělá pivní pupek, jiný má baculaté tváře, u obézních žen se pak často objevují velká prsa nebo široké boky a velký zadek. Mikel Ruffinelli se svou vahou bojuje už dlouhé roky. I tak je ale stále ženou s největšími boky na světě.

Nikdy nebyla hubená. A jak sama říká, nikdy také hubená nebude. Jenomže u její nadváhy je problém ten, že se jí velká část tuků usazuje v oblasti zadku, stehen a boků. Tím pádem je zapsaná i v Guinnessově knize rekordů jako žena s největšími boky na světě.

I když jde o boky, se zadkem to vlastně docela souvisí, a většina lidí tak vidí Mikel jako ženu, která se do auta nebo do dveří ve vlastní domácnosti nevejde kvůli svému velkému pozadí. Její muž, který má sice postavu normální, ale také trpí nadváhou, se jí už roky snaží v dietě pomáhat.

Širší než delší

Mikel je doslova ženou, která je širší než delší. I když se tohle často říká lidem, kteří jsou obézní, aby došlo k nějakému varování, ona je pravděpodobně jediná žena, u které to skutečně platí. S obvodem boků 243 cm přesahuje svou výšku téměř o 80 centimetrů.

mikel ruffineli

Zdroj: Profimedia

I proto, že je Mikel spíše menší postavy, je možná rozložení jejího těla takové. Ačkoli v posledních letech jí poměrně zdravě a podařilo se jí i něco shodit, podle odborníků nikdy nezmění to, že má jednoduše postavu, při které jsou zvýrazněny její dolní partie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mikel Ruffinelli (@divaz_style)

Mikel Ruffinelli podle mnoha lékařů není nijak ohrožena na svém zdraví. Snaží se jíst zdravě a mít i nějaký ten pohyb. Samozřejmě je částečně její postava způsobena životním stylem, jde ale především o genetické predispozice. A s těmi nic neudělá ani snaha.

Neprojde dveřmi

Mikel při snaze projít dveřmi musí často chodit bokem. Ve své vlastní domácnosti má mnoho míst speciálně upravených tak, aby se mohla po domě pohybovat s naprostým klidem. Speciálně upravené má také auto, které potřebuje k pravidelným návštěvám lékařů.

O to víc nechápe, že jí někdo její prvenství v největších bocích na světě závidí. Ona se snaží pracovat na tom, aby se ho zbavila, mnoho žen ale údajně chce její rekord překonat a dělají vše proto, aby i jejich boky byly tak nepraktické jako ty její.

Mnoho z takových zájemkyň žije schválně nezdravým životním stylem, přejídá se a podle lékařů si vážně tyto ženy koledují o své zdraví, nebo dokonce o život. Pro někoho je ale, zdá se, rekord důležitější než nějaký ten rok života navíc.

Zdroj: YouTube, Instagram, lipedema.net

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články