Náruživá důchodkyně (82) všem vyrazila dech popisem milostného života s egyptským manželem (36)

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iris jones
Zdroj: Profimedia

Iris Jones je dvaaosmdesátiletá důchodkyně, do které by na první pohled mnoho lidí neřeklo, jaká dračice se v ní ukrývá. Poprvé se proslavila, když se objevila v televizi v britském pořadu This Morning, kde vyprávěla o tom, jaké to je mít vztah s mužem o 46 let mladším. Už tehdy mnohé šokovala popisem jejich milostného života.

Iris má manžela, kterým je šestatřicetiletý muž z Egypta. Nedávno řešil pár devítiměsíční odloučení, protože se Mohamedovi Ahmeda Ibrihamovi zpozdilo vízum, a on se proto nemohl dostat ze země za svou milovanou Iris. A ona se tak opět stala tváří slavné show a promluvila o tom, jak jí muž chyběl.

Mnoho lidí si možná myslí, že věkový rozdíl znamená pro pár velkou odlišnost zájmů, jednu věc ale mají oba společnou, a právě ta jim také chyběla. I ve svém věku si totiž Iris s přítelem užívají postelových radovánek, a to poměrně pravidelně. Co všechno přiznala žena o svém soukromí, vás možná šokuje.

Chybí mi, ani internet to nezachraňuje

„Jsme sice manželé, ale nevídáme se. A je to velmi bolestivé. Chvílemi jsem se dokonce bála, že kvůli byrokracii se s ním neuvidím už nikdy. Koneckonců tu nebudu věčně,“ svěřila se Iris Jones v televizní show. Dodala, že má závažné zdravotní problémy a není si jistá, kolik let má ještě před sebou.

Zkoušela prý dokonce se svým mužem komunikovat přes internet pomocí videohovorů. Jenomže vidět ho pro ni bylo příliš bolestivé, a raději tak nakonec zůstala jen u toho, že se s ním občas baví pomocí telefonu a ujišťuje se, že je v pořádku. Pár ale problémy prozatím společně překonává.

Oba je drží naživu myšlenka na to, že až se opět uvidí, obejmou se a budou si užívat jeden druhého. A to podle všeho velmi náruživě. Iris se totiž ani trochu nestyděla v televizi přiznat, jak moc si s manželem užívají v posteli.

Musíme být opatrní

„Moje kůže na rukou i nohou je kvůli mému věku velmi křehká. Navíc mám zdravotní problémy, nemocné srdce a špatně se mi dýchá. Musím proto být opravdu opatrná. Nebo tedy spíš on musí být,“ zasmála se důchodkyně a prozradila, že v některých pozicích jsou pro ni sexuální hrátky pravým požitkem.

Diváky i moderátory překvapil popis toho, jak je k ní Mohamed něžný a jak se i ve vášnivých chvílích snaží, aby jí neublížil. Zatímco někteří už nad jejími slovy kroutili hlavou a nechtěli slyšet víc, jiní Iris obdivují, že je i ve svém věku plná energie a užívá si života naplno a se vším všudy.

Není úplně běžné, aby v tomto věku měl ještě někdo takovou touhu po milování. I když není zcela výjimkou, že spolu některé páry tráví noci i po padesáti letech, obvykle to nebývá tak, že by byl sex tím nejdůležitějším na jejich denním plánu. Iris a Mohamed ale rozhodně nezahálejí.

Zdroj: dailymail.co.uk, thesun.co.uk, akerman.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články