Opravdu divná úchylka: Tenhle sedmdesátník má milostný vztah s nafukovacími balónky. Sdílí s nimi i intimní situace

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
muz balonky
Zdroj: Profimedia

Na světě je mnoho podivných věcí, které mohou člověka přitahovat, někdy dokonce vzrušovat. Z některých příběhů jde ale hlava kolem a výjimkou není ani sedmdesátiletý Julius, který už přes 20 let žije sám. On ale tvrdí, že tak docela sám není, doma má přeci přes 50 000 nafukovacích balónků.

V pořadu My Strange Addiction se Julius v roce 2013 přiznal, že balónky měl rád už jako malý kluk. Až později se u něho ale vyvinul pocit, že je to pro něho něco víc než jenom předmět, který zdobí narozeninové oslavy. Nakonec se rozhodl, že ženy k životu nepotřebuje.

Na rovinu a velmi otevřeně promluvil o tom, že ho balónky sexuálně přitahují a on s nimi má vztah, který by mnoho lidí považovalo za podivný. A i když to chápe, nedokáže s tím nic dělat a je podle svých slov v takovém vztahu šťastný.

Když vidím nádherný balón

Julius o své podivné přitažlivosti promluvil úplně bez obalu. „Když vidím krásný balón, rozbuší se mi srdce a cítím vzrušení,“ přiznal se. Dodal, že balónky rád objímá, mnohdy dokonce i líbá, že mu dělají společnost, když se uspokojuje.

Na dotaz, zda má nějaké preference, odpověděl, že jsou podle něho všechny balónky krásné, ale že má samozřejmě některé, které jsou jeho oblíbenými. Dokonce řekl, že mnoho barev se mu líbí více a přirovnal to k situaci, kdy muže přitahují spíše brunetky či blondýnky.

muz balonky

Zdroj: Profimedia

Všechno řekl s naprosto klidným a vyrovnaným výrazem ve tváři a bylo jasné, že mluví vážně, že se nesnaží nikoho pobavit a že jeho mnohaletý vztah s balónky je pro něj opravdu důležitý. Když prý nějaký praskne, opláče to.

Vím, že nejsou živé

„Já vím, že ty balónky nejsou živé. Někdy si ale říkám, že by je moje láska k nim mohla probudit,“ zavtipkoval. Tedy on to pravděpodobně za vtip nepovažoval, i když mnohým jeho slova vykouzlila úsměv na tváři. Julius ale zesmutněl s tím, že se tak pravděpodobně nikdy nestane.

Vztah se ženou prý v mladším věku zkoušel, poté, co se rozpadl, uvědomil si ale, že balónky jsou spolehlivější, a že ho dokonce mnohem více vzrušují. Žádný vztah s člověkem tak ke svému spokojenému životu nepotřebuje.

„S balónky mám zkrátka jisté spojení. A i když vím, že je to pravděpodobně psychická porucha a není to zcela normální, jsem si jistý, že jsem šťastný,“ prohlásil v pořadu, který mimo jiné pomáhá s diagnostikou psychických problémů.

Zdroj: reddit.com, radaronline.com, dailymail.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články