Pedofil znásilnil školačku. Přiznal se, tak ho zbili

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pedofil
Zdroj: Studio Specialty/Shutterstock.com

Pedofila Kadiana Nelsona zbili ve vězení poté, co se u soudu přiznal, že unesl a posléze i znásilnil teprve třináctiletou dívku. Té dokonce vyhrožoval i smrtí. O jeho osudu rozhodne soud 13. srpna. Píše o tom deník The Sun.

Když se sedmadvacetiletý pachatel přiznal rovnou k třem závažným zločinům, nevěděl, že když ho budou převážet do věznice na jihu Londýna, vše se mu vrátí. Ostatní vězni se totiž rozhodli vzít osud do vlastních rukou.

Když ho vězeňská policie převezla do Wandsworthu v jižním Londýně, jeden z tamních vězňů Kadiana okamžitě napadl. Útok byl brutální. Napadený Nelson skončil ihned v nemocnici. Informaci potvrdil deník The Sun.

Vězeň ho zmlátil hned po příjezdu

Ve vězení se totiž dozvěděli, že se Kadian přiznal k pedofilii. Znásilněná školačka chodila do školy v Mitchamu. U soudu i podle zahraničních médií popisoval, co všechno dívce dělal. Ve vězení ale celkově pedofily nemají v oblibě.

Kadian Nelson u soudu podle deníku The Sun dále vypověděl, že dívku delší dobu sledoval. Pak ji osahával všude po těle, mělo dojít i k líbání na ústa a v neposlední řadě se rozhodl nevinnou holčičku znásilnit. Dívka musela uposlechnout vše, co řekl, tedy i to, aby zašla do postranní uličky. Kdyby tak neučinila, hrozil jí zabitím.

„Útočník si dívku vyhlédl na ulici kolem sedmé hodiny ráno, když šla do školy. Přitom ještě telefonovala se svou nejlepší kamarádkou. Než ji znásilnil, musela si sundat svůj kabát, pak si musela obléknout ten jeho,“ informuje The Sun.

Pedofila vyrušil jiný muž

Policie podle deníku obdržela upozornění od ženy, která zavolala na tamní policejní linku s obavou, že pravděpodobně viděla muže, jak unáší mladou dívku. Než bezpečnostní složky dorazily, její manžel se šel ven podívat a pachatele vyrušil.

Nelson muži tvrdil, že je dívka jeho sestra. Mezitím ale dívka dokázala dát jasně najevo, že potřebuje pomoc. Než policie dorazila, pedofil utekl a svůj kabát nechal stále oblečený na dívce. Tamní vláda vydala vyhlášku, aby pachatele nikdo sám nechytal a v případě jeho zahlédnutí okamžitě volal policii.

Rázem se informace dostaly i na sociální sítě, kde všichni během chvilky věděli, co se děje. Policie podle informací pachatele nakonec během jedné hodiny chytla. Pro tamní obyvatele je tento případ velký šok.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články