Pedofilové znásilňovali několik chlapců, u soudu se smáli. Podrobnosti případu berou dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pedofil dite
Zdroj: Stock video footage/Shutterstock

V Německu řeší případ čtyř pedofilů, kteří měli znásilňovat několik chlapců. Ty vždy dostali do kůlny, kde je omámili a následně zneužili. Vůdcem podle policie měl být osmadvacetiletý Adrian V., který se živil jako IT specialista. O případu píše deník Daily Mail.

Podle německých zpráv jsou obvinění čtyři muži, kteří jsou již v cele. Měli znásilňovat několik chlapců v soukromé kůlně. V ní je vždy omámili a následně několik dní drželi a znásilňovali.

Počítačový technik a vůdce gangu pedofilů Adrian V. měl být hlavním protagonistou v celém případu. Vyšetřovatelé zjistili, že bouda, kde ke všemu docházelo, patřila jeho matce.

Ta ale podle deníku Daily Mail není takový svatoušek, jak se na první pohled zdálo.

Znásilnil i syna své přítelkyně

„Spolu s dalšími třemi muži bylo od dubna 2020 zjištěno, že Adrian V. uvěznil chlapce v zahradní boudě, kde byli během tří dnů omámeni a znásilňováni,“ píše zahraniční web a sděluje i to, že jednou z obětí měl být jedenáctiletý chlapec, syn přítelkyně Adriana V.

Policie během vyšetřování disponovala více než třicetihodinovým záznamem, který zachycoval skutečně vše.

Některá videa se dokonce objevila i na dark webu (podsvětí běžného internetu). Policie na základě toho předpokládá, že další tři muži se s Adrianem spojili prostřednictvím sítě.

Dalším třem mužům mělo být třicet pět let, třicet let a nejstaršímu bylo čtyřicet dva let. Nejhorší na celém případu je i fakt, že o všem věděla i matka hlavního protagonisty, pětačtyřicetiletá Carina V. Podle policejních zpráv měla do boudy jednou přinést snídani, když její syn znásilňoval malého chlapce.

Během soudu se pedofilové smáli

K případu se vyjádřil předseda senátu Matthias Pheiler: „Řízení také jasně ukázalo, jak fungují pedofilové: podvádějí, lžou, manipulují s okolím obětí,“ řekl.

Následně dodal, že obvinění muži se hlasitě smáli a usmívali se, zatímco proti nim byly podávány důkazy.

V celém případu je podle zahraničních informací podezřelých více než 50 lidí, z toho 30 jich je už od minulého roku ve vazbě.

Je to jen jeden z řady příšerných případů zneužívání dětí, které za poslední rok otřásly německou spolkovou zemí Severní Porýní-Vestfálsko a vedly ke zpřísnění legislativy.

Vzhledem k tomu, že se bohužel nejedná o ojedinělý případ, mají policisté a vyšetřovatelé volnější ruce, pokud se jedná právě o případy sexuálního zneužívání dětí.

Zákon totiž dává policii a státním zástupcům širší pravomoci sledovat online komunikaci podezřelých.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články