Plešatý řidič autobusu se rozbrečel poté, co podstoupil zvláštní experiment v kadeřnictví. Výsledek vás dostane

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
plesatost
Zdroj: PippiLongstocking / Shutterstock.com

Adam Sinclair je devětadvacetiletý řidič autobusu, kterého od jeho 19 let trápila plešatost. Kvůli tomu vypadal o více než deset let starší a také si nemohl najít normální vztah, protože byl kvůli absenci vlasů často ponižován.

Minulý týden se londýnskému řidiči autobusu splnil sen. Byly mu na hlavu implementovány vlasy, které mu rozhodně změnily vzhled. Hned poté, co vlasy dostal, se rozplakal a vše zachytil na video, které se stálo virálním.

Bývalé přítelkyně ho pobízely, ať si nechá vlasy přidělat

Adam začal vlasy ztrácet už jako teenager. Když mu byly vlasy přidělané, nemohl skrýt své emoce, byl nadšený z toho, jak nyní vypadá. Stal se z něj úplně jiný člověk. Navíc za nové vlasy vůbec nic neplatil.

Dostal totiž vlasovou soustavu za 350 liber, ve svém studiu ho natočil právě jeho majitel Rob Wood. Video na TikToku zhlédlo už dva miliony lidí. Rob použil zvláštní vlasovou techniku, která ještě není tolik známá.

@novocabelohair🤯 @londonbusdriver ##hairreplacement ##hairreplacementsystem ##UnfoldChallenge ##trending ##socialexperiment ##viral♬ original sound – disappointment

Vlasy jsou vytvořené pomocí lidských nebo umělých vlasů, které se ručně přidávají do různých materiálů, jako je krajka. Tato základna se poté přilepí na hlavu, používá se při tom lepidlo nebo páska. Je potřeba dbát na to, aby na první pohled nebylo patrně, že se jedná o paruku.

Tento vlasový systém vydrží na hlavně 3–4 měsíce a každý měsíc musíte chodit na čištění, které vyjde na 350 liber. Po zákroku hned Adamovi jeho fanoušci řekli, že vypadá o 10 let mladší. Jemu tak rychle stouplo sebevědomí.

@novocabelohairWHO WANTS TO FEEL AMAZING @londonbusdriver ##hairreplacement ##hairreplacementsystem ##feelinggood ##UnfoldChallenge ##vira ##trending♬ STAY – The Kid LAROI & Justin Bieber

Už má za sebou několik rande

Přiznal, že se kvůli vlasům velmi trápil. „Byl to takový zvláštní pocit slyšet nůžky kolem uší, pak když se sundala páska, kterou jsem měl přes oči, byl to neuvěřitelný šok. Sotva jsem mohl mluvit. Nejdřív jsem se vůbec nepoznal, ale když jsem se poznal, líbilo se mi to, co jsem viděl,“ neskrýval nadšení řidič.

Za posledních několik dní obdržel dokonce několik zpráv od dívek, kterým se líbí a chtějí se s ním sejít. Je to pro Adama dobrý pocit po tom všem, co má za sebou. Zahodil všechny čepice, díky kterým nebylo vidět, jak málo má vlasů. Teď se jimi všude chlubí a může se stát, že rychle bude mít zástupy fanynek.

@londonbusdriver@novocabelohair thank you!!! Go check their latest post to see me cry! ##hairreplacement ##viral ##hairsystem♬ original sound – Adam


Adam přiznal, že si konečně připadá normální. V minulosti se ho jeho partnerky ptaly, jestli někdy zvažuje nechat si nasadit paruku, ale vždy byl proti tomu, protože se bál, že by nebyl svůj.

Z nových vlasů byl na vážkách, takže čepici sundal až po nějaké době. Obdivné komentáře ho ale postavily zpátky na zem a on uznal, že se nemá za co stydět. Velká životní změna mu přinese jen spoustu dobrých věcí a snad najde tu pravou lásku.

Zdroj: TikTok

Autor: Raina TomanováSouvisející články