Pro své velké vykulené oči si získala přezdívku Glum. Některým dívkám prý pomáhá vyrovnat se s šikanou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Samantha McNab
Zdroj: Profimedia

Na světě se možná najdou lidé, kteří mají postavu Gluma z Pána prstenů rádi. Jen málokdo by o něm ale asi řekl, že je hezký, nebo dokonce roztomilý. Jednadvacetiletá Samantha McNab bývá ke Glumovi často přirovnávána, nic si z toho ale nedělá. Ona má totiž prý své obří modré oči velmi ráda.

Na sociální síti TikTok má přes 320 000 sledujících. A to především proto, že na svých videích valí oči tak, jak to dokáže jen málokdo. Pro někoho je pohled do její tváře v takovém případě děsivý, jiné ale žena fascinuje.

Nejde o žádný filtr

Dočkala se už mnoha přezdívek, Glum mezi nimi ale dominuje. Někteří její sledující mají pocit, že pro zvětšení svých očí musí Samantha využívat nějaké filtry, ona ale trvá na tom, že vše je stoprocentně přírodní.

Navíc podle serveru New York Post několikrát v minulosti uvedla, že své oči miluje. I když pro někoho jsou možná děsivé, ona je ráda, že vypadá přesně tak, jak vypadá.

„Velké oči mám v genech. Celá moje rodina má modré oči a umí je pořádně vykulit. I když možná ne tak moc, jako já. Ale rozhodně nejde o žádné filtry ani úpravy, kterými bych se na sociálních sítích falešně proslavovala,“ uvedla žena.

Její videa lidem prý pomáhají

Pár lidí přidalo pod Samanthina videa vtipné komentáře, někteří se ji prý v minulosti pokoušeli i urážet. Z toho si ale nic nedělá, daleko více ohlasů je totiž prý kladných.

„Psaly mi dokonce i dívky, které prý kvůli svému vzhledu například na škole prošly šikanou. Díky mým videím si ale uvědomily, že každý je nějaký,“  vysvětluje Samantha. Ze svých negativ by podle ní měl člověk udělat přednost a nikdy by se neměl nechat ponižovat za to, jak vypadá.

Zdroj: TikTok, Mirror, The Sun, New York Post

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články