Rick Harrison z Mistrů zastavárny ukázal svou krásnou dceru a vzal ji na tradiční americkou zábavu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
rick harrison
Zdroj: Profimedia

Rick Harrison je oblíbeným prodavačem v zastavárně, která má dokonce svůj vlastní televizní pořad. Ten se vysílá i u nás. Tato hvězda Mistrů zastavárny nedávno na Instagramu zveřejnila nejnovější fotografii ze svého soukromí.

Rick se totiž pochlubil vyženěnou dcerou, kterou vzal na rodeo, aby společně oslavili Den otců. U příspěvku samozřejmě nezapomněl svou dceru jménem Ciana Kelly označit. Společně si zřejmě na rodeu užili spoustu zábavy.

Zastavárna je rodinným podnikem

Zastavárna Gold & Silver Pawn Shop je rodinný podnik. Kromě Ricka Harrisona byl její nedílnou součástí také jeho otec Richard Benjamin Harrison. Ten bohužel v roce 2018 zemřel. Rick i jeho syn Corey jsou tak spoluvlastníky zastavárny.

Se svou první ženou Kim má syny Coreyho a Adama. S druhou manželkou má syna Jakea. Adam se dokonce několikrát v seriálu objevil, ale na rozdíl od Coreyho se věnuje jiné činnosti, konkrétně instalatérství.

Žije ale poblíž své rodiny v Las Vegas, kde si založil vlastní firmu. Celkově jsou rodiče s dětmi ve velmi úzkém styku a pravidelně se setkávají nejen v práci. Rickův nejmladší syn Jake si ještě není jistý, jestli chce být do obchodování také zasvěcen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rick Harrison (@rick_harrison)

Rick má své verze, proč je seriál úspěšný

Rick Harrison se také netají svými sympatiemi k Donaldu Trumpovi. Vystoupil například na jeho shromáždění v roce 2018. A úspěšný obchodník také s jistotou říká, že ví, co stojí za úspěchem jeho televizního seriálu.

Myslí si, že jeho show má jednu věc navíc, kterou ostatní reality show nemají. „Většina reality show je v podstatě vymyšlená. Moje ne. A každý týden je v našem oboru skutečně zcela jiný,“ vysvětluje Harrison.

Jako další důvod uvedl způsob prezentace nejen vzdělávání, ale vůbec předmětů, které mu do obchodu přinesou zákazníci. „Můžete mít show o motocyklech nebo autech. Ale nedá se o nich mnoho naučit každý týden nebo den. Lidé se ale učit chtějí, a zároveň nechtějí mít pocit, že je poučuje učitel,“ řekl Rick v rozhovoru pro outsider.com.

Proto je jeho forma „výuky“ dějepisu nenásilnou a učení je tímto způsobem zábavnější. Nejenže k němu do zastavárny zavítají stovky lidí denně, ale také na obrazovky pořad připoutá miliony diváků po celém světě. A rozhodně s tím nemá v plánu přestat. Rick totiž přiznal, že miluje překvapení, které mu každý týden v práci přináší, ale samozřejmě si uvědomuje, že jednou nastane čas na odchod do důchodu.

Autor: Raina TomanováSouvisející články