Sen operní zpěvačky je v ohrožení kvůli ohromnému poprsí. Bez chirurgického zákroku nemá šanci prorazit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
opera zpev
Zdroj: milkmanwest / Shutterstock.com

Studentka operního zpěvu Maddie Boreham se bojí, že její kariéra skončí dříve, než začala. Může za to přitom pro mnohé banalita, ale pro ni jde o velký problém, který potřebuje co nejdříve vyřešit.

Mladá studentka trpí velkými bolestmi, a to hlavně při zpěvu, při kterém musí vzpřímeně stát. Nyní shání peníze na náročnou operaci, která by její problém vyřešila. A o co se jedná? Má příliš velké poprsí. Její velikost je 34KK, což by někteří možná ocenili, sama Maddie ale kvůli tomu trpí.

Příští rok má maturovat z operního zpěvu, chce vypadat jinak

Maddie studuje operní zpěv na Royal College of Music v Kensingtonu, příští rok by měla maturovat. Její příprava je skvělá, bohužel ji trápí její velikost prsou, kvůli nimž nemůže zpívat dlouho v jedné poloze. Při operním zpěvu se totiž musí po celou dobu stát, a je tak pro ni náročné zvládat bolesti.

Maddie doufá, že pomocí sbírky sežene 7 tisíc liber, aby se mohla objednat na operaci. Bojí se, že bez ní nebude u maturitní zkoušky úspěšná, proto doufá, že operace proběhne a prsa jí budou zmenšena.

Spousta žen s velkým poprsím trpí na bolesti zad a tato studentka není výjimkou. Navíc jako člověk, který nepracuje, potřebuje sehnat peníze na operaci, která je finančně náročná. Poprosila proto své fanoušky a okolí, aby jí pomohli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maddie Boreham (@maddieboreham)

Na konci školního dne už sotva stojí, prozradila Maddie

Nyní má na programu koncert, na který nacvičují denně. Kvůli tlaku, který Maddie jde od prsou do zad, nemůže stát dlouho, přitom právě při operním zpěvu je důležité udržet své tělo rovně, aby hlas šel z hloubky těla.

Zkoušky jsou pro Maddie utrpením, zároveň se ale nechce vzdát svého snu zpívat. „Roky jsem pracovala na tom, abych se stala operní pěvkyní, ale teď to došlo do bodu, že když nebude operace, nebudu ve zpěvu moci pokračovat,“ uvedla Maddie pro dailymail.co.uk.

V nejlepším případě by si prsa nechala zmenšit na velikost D nebo C. Záleží ale na tom, jestli stihne vybrat zmíněných 7 tisíc liber. Dalším faktorem je dlouhá čekací lhůta, abyste se vůbec dostali na operační sál. Může jen doufat, že se jí její sen splní a prsa nebudou překážou.

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Autor: Raina TomanováSouvisející články