Servírka pohostila rodinu. Od nevděčných hostů pak dostala vzkaz, který ji rozplakal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
servirka smutna
Zdroj: Shutterstock

Lidé pracující v restauraci dobře vědí, jak nevděčná profese to někdy může být. Ano, jsou dny, kdy si vydělají na spropitném pěkné peníze, na druhou stranu ale stačí špatná nálada některého z hostů a den je zničený. A servírku, která se se svým příběhem podělila na TikToku, dohnalo jejich chování dokonce k slzám.

Na sociálních sítích vystupuje jako Keylamxo. Jednou dostala od jednoho ze svých fanoušků v komentáři dotaz, zda by mohla sdílet nějaký příběh, který ji v její práci rozplakal. Servírka na to reagovala šokujícím vyprávěním o rodině, která v podniku nechala kromě velké útraty také pěkný nepořádek a neslušné vzkazy.

Přitom to celé začalo poměrně nevinně. Manželský pár se čtyřmi dětmi oznámil mladé dívce, že slaví narozeniny a že by si přáli to nejlepší pití, které jim může nabídnout. V tu chvíli ještě Keylamxo netušila, že se to celé pořádně zvrtne.

Prý jim měla hlídat účet

„Doporučila jsem jim víno, které bylo podle mého svědomí to nejlepší. Oni si nakonec ale vybrali jiné, ještě o něco dražší. Pak začali objednávat pro sebe i své děti několikachodová jídla a na jejich menu se nakonec objevilo 25 položek,“ popisuje servírka.

Když pak přišla za rodinou s účtem, myslela si, že by mohla dostat i spropitné. Rodina působila bohatě, nehleděla na to, kolik peněz utratí, a ona s ní navíc po celý večer komunikovala a byla k ní velmi milá. Jenomže se ve svých představách velmi zmýlila.

@keylamxoReply to @ashley.reyanne she asked her daughter alyssa to lend her $$ 😩😂 in front of me #hootersgirl #customerservice #fyp #brokebitch♬ original sound – keylamxo

„Když jsem podala ženě účet, podívala se na mě a zeptala se, proč jsem je nechala utratit tolik peněz. Prý jsem jí měla říci, že už po druhém jídle nechali v restauraci majlant, takže by nepokračovali s objednávkami,“ říká rozhořčená tiktokerka. „Já jsem jenom nosila jídla, co si objednali. Nejsem v práci od toho, abych hosty upozorňovala, kolik už utratili,“ dodává.

Zničili stůl a na účtenku připsali otřesný vzkaz

Rozčilená rodina nejen, že nenechala servírce ani korunu jako spropitné, ale ještě se rozhodla před odchodem z restaurace udělat pořádnou scénu. Se servírkou se členové rodiny pohádali před hosty, po stole rozlili kečup a účtenku místo spropitného doplnili několika sprostými slovy.

Ke všemu přikreslili na papír ruku se zvednutým prostředníčkem. Když si tak servírka na zničeném stole vyzvedávala desky s účtenkou na spropitné, její už tak špatnou náladu završil vzkaz, který si na papíře přečetla. Domů prý ten den odcházela v slzách.

Pod videem na jejím profilu se objevila celá řada soucitných komentářů. Mnozí ženu ale obdivují a dodávají, že by sami nejspíš rodinu dohnali a minimálně nadávky jí oplatili. Keylamxo ale chápe, že v téhle branži se jednoduše takové věci stávají.

Zdroj: mirror.co.uk, TikTok

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články