Šestnáctiletý učeň měl ve školce znásilnit nejméně 8 dětí. Z jeho praktik až mrazí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
znasilneni deti
Zdroj: Evtushkova Olga/Shutterstock.com

O otřesném činu se dozvěděla policie v anglickém hrabství Devon, kde tehdy teprve šestnáctiletý učeň ve školce měl znásilnit nejméně 8 dětí. Muže měla usvědčit tříletá holčička, která se svěřila mamince. To, co dětem prováděl, je nepochopitelné. Informuje o tom deník Daily Mail.

Jayden McCarthy, kterému je dnes 18 let, měl sexuální útoky na dívky praktikovat před dvěma lety, když mu bylo 16 let. Tehdy ve školce pracoval jako učeň a podle zahraničních informací čelí obvinění ze sexuálního útoku a znásilnění u více než 8 dívek ve věku 2 až 4 let.

McCarthy byl zatčen poté, co jedna z holčiček doma vypověděla, že ji znásilnil. Státní zástupce Jason Beal řekl, že policie následně zhlédla více jak 250 hodin záznamu, na kterých se prokázalo, že došlo k třinácti incidentům.

Než Jayden do školky nastoupil, doložil příslušné reference a proběhlo u něj i vstupní školení. Momentálně se škola zcela uzavřela. Kamerové záznamy viděly i zaměstnanci školky, kteří vypověděli, že nemohli uvěřit tomu, jak se malých chlapců i dívek dotýká a maže je krémem.

Dopustil se několika trestných činů

„Tyto útoky byly různého stupně, od dotyku na dítě přes svlékání a osahávání intimních míst, až po případ znásilnění, kdy se jeho penis dostal do úst malé holčičky,“ řekl prokurátor k případu a dodal: „Tehdy nebyli svědci těchto útoků.“

Obžaloba ještě doložila informaci, že se nejedná o nepromyšlené chování, ale že si vše dobře uvědomoval. Už jen proto, že trestné činy praktikoval opakovaně. Jason Beal zdůraznil, že děti po Jaydenovi házely hračky a lezly po něm a on je nechal, ale bral to jako mladickou nerozvážnost a nepřipadalo mu na tom nic divného.

Muž ze školky ihned po obvinění odešel. Aby se skutečně nestal jakýkoliv omyl, policie několikrát vyslechla holčičku, která ho obvinila ze sexuálního útoku. Vždy vypověděla to samé a bylo vidět, že o některých věcech ani mluvit nechce.

Tvrdí něco jiného než kamery

Prokurátoři dnes už osmnáctiletého pachatele obvinili z několika trestních činů. Sám ale jakékoliv pochybení popírá a tvrdí, že děti jen převlékal, ale ničeho jiného se u nich nedopustil. Jenže kamerové záznamy skutečně tvrdí něco jiného.

Na obvinění, že osahával děti a mazal je krémem, reagoval pohotově. Dle jeho slov děti mazal průběžně a neshledává na tom nic divného. U soudu popřel i obvinění, že je sexuálně přitahován malými dětmi. Zatím popřel tři činy znásilnění a třináct pokusů o něj. Soud stále probíhá.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články