Sestry připravil o život mladík, který uzavřel smlouvu s ďáblem. Za vraždu mu měl dopřát výhru v loterii

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
henry smallman
Zdroj: Profimedia

Danyal Hussein ve svém mladém věku zabil dvě sestry, 46letou Bibau a 27letou Nicole, které zrovna slavily narozeniny. Za svůj čin byl také odsouzen.

Mladík prý uzavřel smlouvu s ďáblem. Měl zabít celkem šest žen každých šest měsíců. Až by měl úkol splněný, měl vyhrát v loterii. Za svůj čin dostal trest 35 let ve vězení.

Kdyby policie nechybovala, ženy by mohly žít

Matka obou žen bude bojovat o to, aby Hussein nikdy z vězení nevyšel. Kdyby nebyl dopaden včas, mohl zabít další osoby.

Vrah při zatčení neprojevil žádnou známku lítosti, vypadalo to, jako by mu byl celý život jedno. Hussein podle soudu slíbil každých šest měsíců zabít jednu ženu. Mělo mu to zajistit pohádkovou výhru v loterii, která činila 321 milionů liber.

Sestry zrovna slavily narozeniny ve Fryent Country Parku ve Wembley, ale v ranních hodinách zmizely a nikdo o nich neměl žádnou informaci. Jejich těla byla nalezena loni 7. června. Letos v červnu byl Hussein odsouzen za dvojnásobnou vraždu a za držení nože.

Matka sester po vynesení rozsudku oznámila: „Je to zlomená lidská bytost, pokud by nebyla včas zastavena, další čtyři rodiny by si protrpěly tím, co my.“ Novinářům ještě řekla, že její dcery byly krásné na první pohled a obě měly dobré srdce. Hussein obě ženy překvapil, zabil a z místa činu utekl.

danyal hussein

Zdroj: Profimedia

Obě ženy se bránily, ale Hussein byl silnější

Ukázalo se, že na pažích Nicole se objevily různé modřinky od toho, jak se bránila. Snažila se zachránit nejen sebe, ale také svou sestru. Jejich těla našel přítel Nicole Adam, kterému se tak naskytl děsivý pohled, jenž ho bude doprovázet po zbytek života. Životy rodiny, a nejen její, byly zničené nadobro.

Hussein byl podle kamerových záznamů vidět v obchodě, kde si kupoval nože, a poté se vrátil domů, do domu svého otce. Mladík podle všeho vyznával satanismus a jeho víra byla velmi hluboká. Jeho démon mu poradil, ať ženy zabije, aby si mohl užít velkou částku peněz.

Hussein několikrát bodnul do Bibay, Nicole se ještě stihla bránit, ale i ona utrpěla mnohočetná poranění po zásahu nožem. Hussein je pak obě zatáhnul do křoví, aby těla nebyla na očích. Objevena byla až po 36 hodinách. Během útoku na ženy se sám Hussein omylem pořezal, nůž pak odhodil do trávy.

Díky tomu policie mohla idenfitikovat pachatele, protože krev, kterou našla, se shodovala s Husseinovou, kterou už měla v databázi. Navíc se ale zjistilo, že policie vyhodnotila zmizení obou dívek špatně a neřídila se standardy.

Místní policie se poté omluvila matce zemřelých sester za způsob, jakým probíhalo hledání pohřešovaných žen. Matka zavražděných dodala, že nejsou jediná rodina, která utrpěla duševní muka jen díky tomu, že se ignorovaly klasické policejní postupy.

Zdroj: Daily Mirror

Autor: Raina TomanováSouvisející články