Seznamte se s novými The Beatles. Tihle fešáci si slavnou skupinu zahrají v novém filmu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
beatles
Zdroj: Profimedia

Skupinu The Beatles zná i dnes snad každá věková kategorie. Slavní velikáni se proslavili hity jako Yellow Submarine, Help! nebo Yesterday a jejich písně poznáme hned po zaznění prvních tónů. V současné době o těchto legendách vzniká film s názvem Midas.

Snímek tvůrčího studia Trevor Beattie Films by měl pojednávat o manažerovi skupiny a především o setkání se členy The Beatles v Liverpoolu, kde poprvé začal uvažovat o tom, že by pro ně mohl pracovat a dopomoci jim k velkolepé kariéře.

Kromě toho zachytí film velké okamžiky ze života jednotlivých členů a okrajově se zmíní o všech důležitých událostech, které skupinu provázely. Fanoušci, kteří skupinu dodnes milují, by si rozhodně neměli nechat film ujít, o datu jeho premiéry ale zatím není rozhodnuto.

Jedna hvězda vedle druhé

Každý ze zpěváků skupiny byl jedinečný. Málokdy se stává, aby byl ve skupině známý úplně každý. Obvykle je to o frontmanovi a ostatní členové, ačkoli jsou důležití, málokdy tolik vyčnívají. U The Beatles to ale bylo jinak, a proto i herecké obsazení filmu musí být dokonalé.

beatles

Zdroj: Profimedia

Frontmanem skupiny byl John Lennon, jehož jméno znají lidé po celém světě. Stejně tak se ale proslavil i Paul McCartney, který měl ve skupině na starosti basovou kytaru a Lennona doprovázel i svým zpěvem, dalšími členy skupiny byl zpěvák a kytarista George Harrison a bubeník Ringo Starr.

Každé z těchto jmen si dnes lidé spojí s The Beatles, a nebyl to tedy pouze frontman, kdo udělal skupinu velkolepou. Na odhalení herců, kteří se ve slavných rolích ukážou, se čekalo dlouho a teď je konečně jasno, kteří fešáci si mladé The Beatles zahrají.

Mnohé výběr překvapil

V hlavních rolích filmu se po dlouhém vybírání a mnoha castinzích představí Jonah Lees jako John Lennon, Campbell Wallace jako Ringo Starr, Blake Richardson jako Paul McCartney a Leo Harvey-Elledge jako George Harrison. Ti všichni považují tento film za svou velkou příležitost.

beatles

Zdroj: Profimedia

Roli hlavního manažera skupiny Briana Epsteina si zahraje Jacob Fortune-Lloyd a jako jeho matka se objeví herečka Emily Watson. Kromě těchto velikánů film představí světu i několik dalších známých tváří, a rozhodně se tak je na co těšit.

Mnohé zajímá, jak se tito herci zvládnou vypořádat s tak velkým soustem, jiné zase, jak nakonec celkově snímek na diváky zapůsobí a co nového se o skupině dozvíme. Na to vše je ale prozatím třeba si počkat. Snímek je teprve v začátcích a o jeho uvedení se prozatím mluví velmi neurčitě.

Zdroj: Profimedia, deadline.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články