Sousedská válka: Ženě ukradli novou televizi. Na oplátku všem vyhrožovala zničením Vánoc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
televize
Zdroj: Shutterstock

Uživatelka Twitteru Liz se stala v nedávné době virální. Stačilo k tomu jen opravdu málo. Sdílela na svém profilu fotografii, na které je výhružný vzkaz psaný její rukou. A o pár dní později pak ukázala fanouškům výsledek, který se dostavil. Ukázalo se, že někdy výhružky skutečně vyřeší danou situaci.

Žena si objednala novou televizi a s nadšením čekala, až jí přístroj dorazí. V den, který jí přepravní společnost oznámila, nicméně balíček před vchodem do bytu nenašla. Obrátila se proto na kurýra, který ji překvapil svým vysvětlením.

Televizi jí prý zabalenou nechal přede dveřmi, takže ji musel ukrást někdo ze sousedů. Naštvaná žena se rozhodla situaci vyřešit po svém a postěžovat si také na sociálních sítích svým přátelům. Na nástěnku domu, ve kterém žije, dala vzkaz, který následně ofotila i na Instagram.

Zničím Vánoce

Na papírku, který Liz připíchla na nástěnku, stálo doslova: „Sousedé, nevím, kdo z vás mi ukradl mou novou televizi, ale zaručuji vám, že pokud mi ji nevrátíte, postarám se o převrat. Ukradnu v domě každý odpadkový koš, každou rohožku, všechny boty, které najdu na chodbě.

Až se tu objeví vánoční stromečky s dárky, postarám se o to, aby zmizely do posledního. Zničím Vánoce, tak jako i vy jste zničili mně mou radost z nové televize. Považujte to za vyhlášení války.“ Vzkaz pak sdílela Liz na Instagramu s tím, že ji někdo okradl a že je zvědavá, zda se zloděj najde.

Po pár dnech se hrdě pochlubila, že televizi našla nepoškozenou před svým vchodem, a nehodlá tudíž pátrat po tom, kdo byl oním zlodějem. Hlavní prý je, že ho dohnalo svědomí a drahý balíček vrátil původnímu příjemci. Žádné ničení Vánoc tak nakonec nebylo třeba.

Tuhle ženu bych respektoval

Příspěvek se z Lizina profilu velmi rychle rozšířil mezi sledující a většina z nich si neodpustila nějaký ten vtipný komentář: „Páni, opravdová sousedská válka na Vánoce. Já se tak těšil, škoda, že už to skončilo,“ směje se jeden, zatímco další dodává: „Tak tuhle ženskou bych raději respektoval.“

Našlo se pár jedinců, kteří si rýpli, že jde jenom o výmysl a že by ve skutečnosti nikdo na takový vzkaz nereagoval jinak než smíchem. Těch si ale Liz nevšímá, ona zná svou pravdu a skrytý zloděj se podle jejích slov nejspíš doteď klepe strachy, že jeho totožnost vyjde najevo.

Pokud i vy máte se sousedy nějaké problémy, doporučujeme je přesto raději řešit nějak mile. Ačkoli Liz ukázala, že někdy je násilná cesta tou správnou volbou, kdo ví, jak by to mohlo dopadnout v jiném případě. Ona si teď každopádně může užívat své nové televize, což třeba její horkou hlavu trochu zklidní.

Zdroj: mirror.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články