Studentka milující koně zemřela za zvláštních okolností. Její smrt je dodnes záhadou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
sebevrazda divka
Zdroj: Marina Demeshko/Shutterstock

V březnu tohoto roku měla být nalezena sedmnáctiletá Gabrielle Treharne mrtvá u sebe doma v ložnici. Její bezvládné tělo měl najít její otec. Její rodina dodneška neví, co přesně se stalo, přestože jedno neblahé tušení podle webu Daily Mail má.

Teprve sedmnáctiletá dívka byla nalezena mrtvá v Canningtonu v Bridgwateru ve Velké Británii. O život se připravila v čase, kdy její rodiče byli v práci a nic netušili. Proč se tak zachovala, nikdo nevěděl, byla to energická dívka, která milovala koně.

Podle zahraničních médií se dívka lehce začala izolovat od okolního světa v momentě, kdy se zjistilo, že jsou její rodiče pozitivní na koronavirus. Její otec Jago tisku řekl, že kdyby nebylo této nemoci, jeho dcera by tu stále žila a radovala se ze života.

Věří, že ji zabila izolace od okolního světa

Gabrielle byla dívka, která byla všude oblíbená. Měla spoustu kamarádů, koníčků a kdokoliv ji znal, považoval ji za energickou a silnou holku. Její otec v prohlášení řekl, že se jí stalo osudným hlavně to, že musela být zavřená a izolovaná doma, než se oni dva vyléčí.

Otec i matka Vaida posléze potvrdili, že na jejich dívce nebylo vůbec nic poznat. „Vaida řekla, že Gabrielle naposledy viděla ve 12.55 hodin odpoledne, když odešla z domu a vrátila se do práce po přestávce na oběd,“ cituje Daily Mail.

„Když jsem přišla domů na oběd, Gabrielle seděla na pohovce v obývacím pokoji. Předpokládala jsem, že sleduje televizi, posadila jsem se vedle ní a vzala do ruky telefon, abych odpověděla na některé zprávy,“ dodala její matka.

Když se vrátila domů kolem šesté večer, slyšela, jak Gabrielle hraje v pokoji hlasitá hudba. Když bylo čtvrt na devět večer, oba rodiče najednou měli divný pocit, že se stalo něco špatného. „Otevřel jsem její dveře a viděl jsem ji ležet na posteli. Pozdravil jsem ji, ale nic. Zkusil jsem to znovu, ale zase nic,“ vypověděl otec.

Věděl, že už je pozdě

„Přešel jsem k ní, dotkl se jí a pak jsem s ní zatřásl. Pak jsem křičel na svou ženu. Cítil jsem, jak je studená, a bylo mi jasné, že už je pozdě. Ale sakra, byla to moje dcera a já ji chtěl zkusit zachránit,“ řekl emotivně Jago.

Nikdo neměl ani tušení, že se tohle stane. I její ošetřující lékař vypověděl, že nic nenasvědčovalo tomu, že by si někdy něco udělala. Její smrt je tak určitou záhadou, ale rodiče pevně věří, že ať to udělala z jakéhokoliv důvodu, věděla, jaké důsledky to bude mít na životy ostatních.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články