Trapas, o kterém Angelina Jolie nemohla vědět. Co jí to kadeřník provedl s vlasy?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
angelina jolie
Zdroj: Profimedia

Angelina Jolie platí nejen za módní ikonu, ale také za skvělou herečku, jež dokáže pomoci těm, kteří pomoc opravdu potřebují. Teď se objevila na červeném koberci, ale bohužel na sebe upoutala pozornost velkým průšvihem.

Angelina dorazila na premiéru filmu Eternals a na červeném koberci zazářila v krásných upnutých stříbrných šatech, které zvýraznily všechny přednosti, jež může hollywoodská herečka nabídnout.

Přidané vlasy jsou hodně vidět

Do společnosti vyrazila společně se svými dvěma dcerami, ale když se otočila zády k fotografům, ti si nemohli nevšimnout jedné věci, která by se rozhodně u slavných osobností stávat neměla.

Při pohledu na Angelinu zepředu nebylo nic vidět, naopak – usmívala se na všechny strany, rozdávala pozdravy a její vlasy vypadaly skvěle. Vyžehlené a dlouhé, tak jak jsme u herečky zvyklí.

Když se ale otočila, nejen fanoušci na ní nemohli oči nechat. Její kadeřník nebo vlasový stylista neodvedl moc dobrou práci, protože nastavené vlasy Angelině neseděly, a navíc byl příliš viditelný přechod mezi jejími vlastními vlasy a příčeskem.

angelina jolie vlasy

Zdroj: Profimedia

Komentáře fanoušků cílí na viníka

Jak uvedl super.cz, vlasy nevypadaly vůbec přirozeně. Angelina si zřejmě ničeho nevšimla a na červený koberec vyrazila v domnění, že je všechno v pořádku. Fanoušci si ale nebrali servítky a pustili se do stylisty, který tuto „zkázu“ způsobil.

Na Twitteru se objevily komentáře typu: „Jak jste mohli nechat Angelinu Jolie vystoupit na červený koberec s tímto účesem? Někdo by měl dostat padáka.“ Někteří lidé dokonce upozornili na to, že účes herečce pravděpodobně dělal blízký přítel Jennifer Aniston, tedy bývalé manželky Brada Pitta.

„Kdokoliv dělal Angelině prodlužko, musí být přítelem Jennifer,“ zněl komentář, který měl především pobavit. I další komentář by ale vlasového stylistu nepotěšil: „Nejsem tedy kadeřník, ale kdo dělal vlasy Jolie, musel být buď hodně špatný, nebo opilý.“ Na jiné akci ale už měla Angelina jen své přírodní vlasy a vypadala nádherně.

Autor: Raina TomanováSouvisející články