VIDEO: Brutální útok policie na babičku: Surově ji napadli přímo před jejími vnoučaty

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
police
Zdroj: Shutterstock

Policisté šokovali napadením padesátileté ženy, která schytala rány do obličeje přímo před svými vnoučaty. Z incidentu odešla s pohmožděninami na obličeji a boulí na hlavě. O případu informuje deník Daily Mail.

Případ se odehrál 7. srpna před obchodem ve městě Oldham v hrabství Velký Manchester. Policisté zde zatýkali opilého jednatřicetiletého muže. Jeho matku Colleen Murphyovou přitom srazil jeden z policistů k zemi.

Rvačce před obchodem přihlížely děti

Syn napadené ženy se vydal do supermarketu se svou sestrou Danielle, aby koupil občerstvení pro své děti. Jeho matka si šla vybrat do nedalekého bankomatu.

„Já a můj bratr jsme vyšli s několika pivy a něčím k snědku pro děti a pak se objevila policie,“ řekla sestra napadeného muže pro Manchester Evening News.

Poté, co byl Murphyové odepřen vstup do obchodu, se však strhla rvačka. Její syn byl policisty sražen k zemi.

Záběry z incidentu pal ukazují, jak žena, která měla na sobě dlouhý šedý svetr, přistoupila k policistům a pokusila se s nimi mluvit. Ti zrovna zatýkali jejího syna. Všemu přihlíželi jeho malé děti.

Žena se skácela k zemi

Pak se ale stane něco ještě více šokujícího. Na záznamu to vypadá, že jeden z mužů zákona udeří ženu do obličeje. Ta se pak skácí k zemi před svými vnoučaty.

O chvíli později policista táhne syna paní Murphyové po parkovišti, zatímco ostatní kolemjdoucí zákrok s hrůzou sledují.

Opilý muž dostal na místě pokutu. Policie uvedla, že záznamy, které se objevily na internetu, prověřuje a zjišťuje, zda nedošlo k pochybení z její strany.

Zdroj: Daily Mail

Autor: Marek SlaninaSouvisející články