Vraždil ve jménu satana. Co na oplátku měl dostat tak cenného, vás nenapadne

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Danyal Hussein
Zdroj: Profimedia.cz

Londýnská policie obvinila devatenáctiletého mladíka Danyala Husseina z dvojnásobné vraždy dvou sester, kterým bylo dvacet sedm a čtyřicet šest let. Podle deníku Daily Mail to udělal kvůli tomu, že měl uzavřít smlouvu se satanem a dostat za to odměnu.

K trestnému činu došlo v jednom z londýnských parků, ve kterých obyvatelé města slavili konec vládních opatření proti šíření koronaviru. V průběhu večera, když všichni odešli domů, rozhodly se sestry být ještě chvilku v parku. A to se jim stalo osudným.

Podle obžaloby, o které píše deník Daily Mail, muž Danyal Hussein obě ženy zabil dost brutálním způsobem. Ubodal je k smrti několika ranami ostrým nožem. Podle dostupných informací tak učinil kvůli smlouvě se samotným satanem, který mu za to měl přislíbit výhru v loterii.

Útok byl agresivní a brutální

Jedna ze sester utrpěla několik desítek bodných ran. „Nicole Smallmanová měla podle policie v těle dvacet osm bodných ran, přičemž smrtelné pro ni byly především rány do plic,“ píše web Daily Mail. Což jasně nasvědčuje tomu, že se útočníkovi snažila ze všech sil ubránit.

Bezvládné a mrtvé tělo Nicole policisté našli hned vedle druhé mrtvoly, která patřila její sestře Biby. Tu Danyal zabil úplně stejným způsobem.

Pozdější ohledání těla jedné ze sester nasvědčovalo tomu, jak silný útok nožem musel být. Dr. Robert Chapman totiž při podrobnějším zkoumání ostatků zjistil, že nůž se zarazil do hrudní kosti, což svědčí o síle a agresivitě útočníka. Na rukách a zápěstích se žádná zranění nenašla.

Motivací byla loterie

Dívky našel mrtvé a odklizené v křoví jeden z jejich přátel. Daily Mail také píše o tom, že smlouva se samotným satanem a mladíkem údajně spočívala v tom, že pokud během šesti měsíců zabije šest dívek, na oplátku mu démon pomůže zvítězit v loterii.

Ke kauze se vyjádřil i jeden z policistů, který se případem zabývá: „Těla Biby Henryové a Nicole Smallmanové ležela na bocích. Měly propletené končetiny, obě byly opakovaně pobodané a zjevně mrtvé. Vrah odtáhl jejich těla přes trávu do živého plotu.“

Na místě činu policejní složky nalezly i nůž, který Hussein měl v nedalekém obchodě koupit a následně použít pro dvojitou vraždu. I nadále ale mladík veškeré činy popírá a tvrdí, že nůž není jeho. V Londýně se na vynesení rozsudku stále čeká.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články