Žena má 17 let intimní poměr s duchem, co vypadá jako rocková hvězda. Teď se bojí, že ji zabije

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
brocarde
Zdroj: Profimedia

Brocarde je osmatřicetiletá zpěvačka, která se kromě své lásky k rockové hudbě proslavila také na sociálních sítích jako žena, která se zamilovala do ducha. S tím údajně udržuje vztah už 17 let. Jenomže nedávno si prý uvědomila, že je s ním vlastně v nebezpečí.

Mají spolu romantické večeře, tančí na hudbu, chodí na procházky. Brocarde si prý uvědomuje, že lidé jejího přítele Edwarda nevidí. Ona je ale spokojená, jí stačí, že ho má sama pro sebe. Dokonce s ním prý tráví i noci a jejich milostný život je dokonalý.

Edward se objeví, když se mu zachce, pak zase někdy zmizí a vrátí se až za pár dní. Ona mu to ale nemá za zlé, je to přeci duch. Jenže poslední dobou si prý uvědomuje, že je její přítel žárlivý, a začíná se bát toho, jak daleko by byl ochotný zajít, aby mohl být jenom s ní.

Uchvátil ji svým vzhledem rockové hvězdy

„Ten večer jsem cítila zimu. Zvedla jsem se, abych zavřela okno. Když jsem ale natáhla ruku, něco mě za ni chytlo. Nejprve jsem se vyděsila. Neviděla jsem ho. Pak se mi ale začal zhmotňovat před očima. A já ztratila řeč. Ne strachem, ale proto, že to, co jsem viděla, mě uchvátilo,“ vypráví Brocarde o prvním setkání s Edwardem.

„Dlouhé vlasy a vzhled drsné rockové hvězdy mi vyrazily dech. Bylo mi horko, ačkoli v místnosti bylo chladno. Cítila jsem něco, co nikdy dřív,“ vysvětluje. Dodává, že toho dne se do Edwarda zamilovala. On se začal objevovat pravidelně a brzy spolu navázali milostný vztah.

brocarde

Zdroj: Profimedia

„Hodně lidí se mě ptá, jaké to je milovat se s duchem. Nedá se to vysvětlit. Jednoduše ho cítím, vnímám ho a vidím ho před sebou, i když vím, že ostatní ho vidět nemohou. Vím, že je skutečný, ale zároveň že je to někdo z říše mrtvých,“ snaží se zpěvačka o popis situace.

Bojím se, že mě zavraždí

I když Brocarde Edwarda miluje a on pro ni prý dělá všechno, někdy se také dokáže naštvat. „Když se mu nelíbí moje oblečení, vyhazuje mi ho. Někdy žárlí a hází s nádobím, ničí věci v bytě. Je majetnický a já mám strach, že se mě pokusí zabít, abychom mohli být jenom spolu,“ píše žena.

Vysvětluje, že v posmrtném životě by neměl Edward na koho žárlit, a je tak nejspíš jenom otázkou, kdy k něčemu takovému dojde. Dodává, že by jí to ani nevadilo, protože ho tak moc miluje, chyběli by jí prý ale přátelé z reálného světa. Problém je, že ti si s jejími historkami ťukají na čelo.

Málokdo pochopitelně Brocarde věří její příběh o tom, že se zamilovala do ducha, že s ním chodí ven, bere ho na večeře, a dokonce s ním má milostný poměr. Ona si ale trvá na svém. Je tak otázkou, zda je něco takového skutečně možné, zda si vymýšlí, aby byla zajímavá, nebo zda trpí nějakou psychickou nemocí.

Zdroj: closeronline.co.uk, people.com, thesun.co.uk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články