Žena vyrazila na rande skrz seznamovací aplikaci, skončila jako oběť vraždy

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
vrazda smrt
Zdroj: Valeriya Popova 22/Shutterstock

Čtyřiadvacetiletá žena z Nebrasky si sjednala schůzku s jinou ženou přes seznamovací aplikaci. Zatímco první dopadla dobře, na druhé přišla o život. Stala se totiž obětí vraždy.

Sydney Loofe se po druhé schůzce nedostavila do práce. Také dle deníku Daily Mirror neodpovídala svým rodičům na zprávy, a tak nasedli do auta a odjeli přímo do jejího bytu.

Zde našli pouze její kočku v zanedbaném stavu a vypnutý telefon, a tak zalarmovali policii. Ta zjistila, že její mobil byl naposledy připojený až 56 kilometrů daleko, což mohlo naznačovat například únos.

Prozradily je mobilní telefony

Vyšetřovatelé se zaměřili na Sydneyino rande, ženu jménem Bailey Boswell, a vystopovali její telefonní číslo.

Boswell potvrdila, že měly schůzku a viděly se u jejího přítele doma. Nechtěla ale prozradit, kde to bylo, a celkově nechtěla příliš spolupracovat.

Ukázalo se, že se jedná o třiadvacetiletou ženu, která žila  se svým jednapadesátiletým partnerem. Oba se ihned stali podezřelými.

Jejich mobilní telefony totiž zavedly kriminalisty na místo, kde byly nalezeny ostatky pohřešované Američanky v několika pytlech. Příčinou smrti bylo udušení, zranení na jejím těle zase naznačovala, že se do poslední chvíle bránila.

Po prošetření podezřelého páru bylo zjištěno, že jde o velmi nebezpečné osoby, které začaly podvádět obchodníky se starožitnostmi a také se seznamovaly s jinými ženami za účelem skupinového sexu. Pojily je také nebezpešné fantazie.

Oběť si totiž pár vyhlédl na seznamce s cílem zabít někoho, kdo žije daleko od své rodiny v domnění, že si toho nikdo nevšimne.

Před schůzkou se zavražděnou se dokonce objevily záběry dvojice, jak nakupuje ostré nástroje a bělidlo. Dvojice byla zatčena v červnu 2018 a obviněna z vraždy.

Zdroj: Daily Mirror

Autor: Marek SlaninaSouvisející články