Zmizela beze stopy. Po 20 letech našli její tělo na místě, kde to rodina nejméně čekala

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sestra bonnie haim
Zdroj: Profimedia

Když zmizí milovaný člen rodiny beze stopy, musí to být ohromný nápor na psychiku. Své o tom ví rodina Bonnie Haim, jejíž případ byl objasněn až po dlouhých 20 letech. Do té doby se v médiích objevovali její blízcí, kteří zoufale prosili o jakékoliv informace k nazelení Bonnie.

Aaron Fraser, syn pohřešované, měl od začátku tušení, kdo má v jejím zmizení prsty. Podezříval svého otce Michaela, dokonce se objevily důkazy, které hovořily proti němu. Psal se rok 1993.

Hlavní důkaz ale chyběl. Můžete mít podezřelého, ale pokud si nejste jisti vraždou, nemůžete jej označit za vraha.

Vražda bez těla?

Kriminalisté měli v tomto případě velký problém – neměli tělo.

Ačkoliv byl manžel považován za jednoho z hlavním podezřelých, jeho vina nešla prokázat. A to i přesto, že se u něj nalezla zbraň, z níž se v nedávné době střílelo.

Argumentoval tím, že jeho žena odešla z vlastní vůle po sérii hádek. Prostě se sebrala a odešla. Nechat měla za sebou kromě svého chotě také dvě děti.

sestra bonnie haim

Zdroj: Profimedia

Podezřelé bylo na jeho jednání i to, že své potomky dal později k adopci. Prý se o ně sám nedokázal postarat. Bylo jasně vidět, že tady něco nehraje.

Avšak roky ubíhaly a on si žil spokojený život na svobodě. Sice měl pár záznamů v rejstříku, ale nic z toho nenasvědčovalo, že by byl vrahem.

Tedy až do roku 2014, kdy se náhodou našlo tělo jeho ženy. Když už dospělý Aaron pracoval se svým švagrem na zahradě domu, v němž jako malý žil, aby vykopali díru pro bazén, všiml si podezřelého předmětu v zemi.

„Myslel jsem si, že je to kus kokosu. Zvedl jsem ho do ruky a zjistil, že je to lebka. Byly vidět zuby a velká díra na čele,“ řekl tehdy Aaron u soudu dle CNN. Jak už asi tušíte, ukázalo se, že jde o ostatky jeho matky.

„Bylo to velmi těžké. Myslím, že si každý dokáže představit, co by s ním nález lebky udělal. Nemluvě o tom, že to byla moje matka,“ dodal.

Díra v lebce odpovídala kalibru zbraně, která byla nalezena u Michaela. U soudu muž dle CNN neprojevil žádné známky lítosti. Putoval za mříže a rodina se konečně dočkala spravedlnosti.

Zdroj: CNN

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články