Znásilnili ji v den její svatby. Pak jí udělali další hroznou věc, když si mysleli, že je po smrti

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Indicka svatba
Zdroj: Shutterstock

Indka byla během svatby doma znásilněna a zbita. Děsivý sexuální útok byl nahlášen vesničany. O ženu, která je v kritickém stavu, se starají zaměstnanci indické nemocnice. Vyšetřovatelé doufají, že bude brzy moci učinit prohlášení.

Server Galileo News uvedl, že žena bojuje o život poté, co byla během svatby ve svém domě v Indii znásilněna a zbita. Minulé úterý byla nalezena na elektrickém sloupu ve vesnici Chakhabib Rudhiya v severním státě Bihar.

Nalezena v zuboženém stavu

Vesničané ženu převezli do nemocnice ihned po jejím nalezení. Na sloupu byla zavěšena nahá, v bezvědomí a kritickém stavu. Uvádí se, že k této tragédii došlo proto, že se žena odvážila brzy ráno použít otevřenou toaletu. Útočníci ji údajně odvezli do opuštěné oblasti, kde byla znásilněna a zbita, jak uvedl deník India Today.

Muži si však pomýlili to, že je žena mrtvá. Její tělo pověsili na sloup elektrického vedení a také ji okradli o šperky, které u sebe měla. Po objevení byla žena převezena do nemocnice v Dalsinghsarai, později pak byla převezena do jiného zařízení.

Podle místních médií stále zůstává v kritickém stavu, ale ještě není schopna mluvit, a popsat tak celou událost, čímž by se policistům zjednodušilo pátrání po mužích, kteří se tohoto hrůzného činu dopustili.

Probíhá vyslýchání všech podezřelých

Ve spojitosti s údajným incidentem je vyslýcháno sedm mužů poté, co byli udáni vesničany. Tito muži jsou aktuálně zadrženi a vyslýcháni. Muži jsou dělníky, kteří pracují ve stanech připravených pro svatbu, která se měla konat v domě oběti.

Velkolepé přípravy svatby údajně přivedly do vesnice mnoho cizinců. Policie vyslýchá i rodinu mladé ženy, protože ona sama nebyla dosud schopna učinit prohlášení.

Tento sexuální útok v Indii patří k posledním nahlášeným útokům. V Indii je však každých patnáct minut znásilněna dívka nebo žena. Pouze ve státě Biháru údaje ukazují, že zde bylo v roce 2020 nahlášeno přes třináct set případů znásilnění.

V prosinci 2012 vyvolalo znásilnění třiadvacetileté ženy celonárodní pobouření a vedlo k přísnému zákonu, který chrání ženy v celé Indii. Podle údajů National Crime Records Bureau bylo v loňském roce v Indii hlášeno průměrně devadesát znásilnění každý den.

Předpokládá se však, že velké množství znásilnění lidé nenahlásí kvůli sociálnímu stigmatu a nedostatku víry v policejní a soudní orgány.

Autor: František OlšaSouvisející články